Opel Astra 1.8 mi BMW X5 3.0d mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw ye dandik diyorsunuz fiyatına gidin bakın baakalım golfe istenen fiyatlara!!! renault megane coupe a istenen fiyatlara sonra bmw ye dandik diyelim...

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya şu gözgöze gelme olayı yok mu? Ben hiç takmam valla. Bi dallama baktı diye arabamı yormaya hiç kıyamam. Bu arada bu iki arabanın ağırlık farkıda var.. X5'in otomatik olmasıda bir etken. Sürücü de büyük rol oynuyor. Bence de biraz haksızlık olmuş gibi BMW gibi bir markaya.. Ben de Laguna 1.6 ile Range Rover'ları tokatlıyordum. Kalkışlarda acayip ağır kalıyor bu lüks sınıflar. Sizce belki BMW dandiktir ama bir başkası için durum farklıdır.:rolleyes:

Abi Bende 1.4 tdi skoda Fabia ile Range Rover Vogue tokatladım hemde Rolling'de. Kalkış falanda yapmadım yani. :D Gerçi ilerleyen metrelerde otobandan oklun sapağına girmek için yavaşladım oda geçti beni. :D

Bu arada yukarıdaki Bmw konusuna kesinlikle katılıyorum. İyi güzel hoş araçlar ama bana hitap etmiyor.

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw ye dandik diyen ilk seni görüyorum.bmw nin her kasasıyla , senin altındaki sorunlu astrayı telef ederim :D

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalkışta opel aldı diyelimde. bakalım ilk hangisi duruyo.. kalite vs sirf hızla olmuyorki..
hangisi daha çabuk duruyo. bide ona bakalım.. hangisi şok anında daha düzgün yola yapişiyor. hepsini tek tek degerlendirmek lazım..

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az evel isten gelirken kirmizi isikta en onde durdum. Yanimda bir X5 durdu. Bir an soforuyle goz goze geldik. Gencten bir cocuk, anladim hemen gazi kokleyecegini. Yesil yanmasiyla ikimizde yuklendik gaza. ilk 100-150 metreyi kafa kafaya gittik. Ondan sonra ben yavas yavas uzamaya basladim. Bir sonraki kirmizi isiga geldigimizde o beni en az 100 metre arkadan izliyordu. Ustelikte benim araba onumuzdeki hafta bakima girecek. 45000 kilometre bakim vakti geldiginden su an simdiye kadar verdigi en kotu performansta araba. Ondan oncede arkadasin 1.18 BMW siyle uzun yola gitmistik. Ikimizde gazi kokleyerek gittik. Her 5-10 km de bir saga cekip beklemek zorunda kaldim.
Sonuc olarak hep soyledim, gene soyluyorum. Fiatini, kalitesini vs. tum kriterlerini goze alinca isteyen istedigini soylesin ama bence BMW en dandik Alman arabasi ! Kesinlikle ne o parayi hakediyore, nede o sani, sohreti.....
arkadaşım sen bmw x5 geçersin ama adam basmazsa geçersin...!ayrıca opel astra gtc nin bile 0-100 8.2 x5 inki 8.3 ayrıca bmw nin kalitesine kimsenin söz söylemesi anlamsız herkez boy boy bir yerde bmw geçiyo ama birde geçenleri biz görsek:cool:

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Benim Turkcemde bir bozukluk var heralde, anlatamiyorum. Ben BMW dandik demedim. "o paralara alinacak arabalardan en dandigi bence BMW dir" dedim.

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben lafimi ortaya korum :D:D:D:D Saka bir yana, bence BMW yi BMW yapan tek sey uzerine koskoca 3-5 litrelik motorlar koymasi. Ayni litrede BMW yi tokatlayan bir ton araba var. Kalite desen, herkesin bildigi birsey, bir Audi, bir Mercedes le kiyaslandiginda en cabuk hosafi cikan araba. Ben gene diyorum, o paralara alinacak arabalardan en dandigi bence BMW dir.
bmw ye hoşafı çıkıyo diyosunuz ama lütfen doğru söyleyin hangi marka araç bmw kadar hırpalanıyo ne mercedes ne audi 10 bmw sürücüsünün 7 si orda burda yanlıyo dönüt yapıyo lastik yakıyo vs vs...x5 e dandik diyosunuz ama astranın kaç katı fiyatla satılıyo araştırın lütfen!opel leri severim ama bazıları fazla fanatiklik yapmıyo mu?siz şimdi astrala x5 karşılaştırılırmı demeyin bir kerede astra sınıfının en iyi aracı seçilsin her sene wv golf tarafından hizimete uğruyo...lütfen yiğidi öldürelim ama hakkını yemiyelim... kalite işi kolay olsaydı bmw mercedes audi kendi aralarında yarışmazlardı bu 3 yapar diğer markalar anca el sallar...;););) saygılar

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
bmw ye hoşafı çıkıyo diyosunuz ama lütfen doğru söyleyin hangi marka araç bmw kadar hırpalanıyo ne mercedes ne audi 10 bmw sürücüsünün 7 si orda burda yanlıyo dönüt yapıyo lastik yakıyo vs vs...x5 e dandik diyosunuz ama astranın kaç katı fiyatla satılıyo araştırın lütfen!opel leri severim ama bazıları fazla fanatiklik yapmıyo mu?siz şimdi astrala x5 karşılaştırılırmı demeyin bir kerede astra sınıfının en iyi aracı seçilsin her sene wv golf tarafından hizimete uğruyo...lütfen yiğidi öldürelim ama hakkını yemiyelim... kalite işi kolay olsaydı bmw mercedes audi kendi aralarında yarışmazlardı bu 3 yapar diğer markalar anca el sallar...;););) saygılar

Benim kesinlikle opel fanatikligim falan yok. Opel almamin tek sebebi GTC nin tipini sevmemden. Ustelik zamaninda 525 BMW mde vardi. Bence BMW Audi veya Mercedesle kiyaslandigi zaman fiatinin hakkini veren bir araba degil. Ister saglamlik olarak olsun, ister konfor, ister surat olarak. Herkesin kendi gorusu vardir, benimkide bu.

hasansenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeli bir bmw ile kıyaslamadıgımız kalmıstı :D

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse seni bmw almaya zorlamıyoki kardeşim hakkın yok böyle bi konu açıp insanların kafasında bmwyi karalamana sürücüsü kötüyse geçmişsindir 1 kere olur 2 kere olur bak sende çok şaşırmışsın ki konu açmışsın normal bişey olsa gelip geçerdi. istemiyorsan git audi mercedes al keyfin bilir ama bmw hayranlığı bi başkadır herkez yaşayamaz..
ayrıca bmw almasaydın o zmn neden aldınnn?????? soru işaretleriyle yaşıyorsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...