Opel astra hb garaj

vel_x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıldıgız gıbı bızım araclarımızda kronık bır cım modul arızamız var farlar acık ıken bazen kornomızın calısmaması gıbı bır sorunumuz var bununla ılgılı olarak ucretsız parca degısımı oldugugla ılgılı sms geldı telefonuma servıse cagrıyolar bır bıkrı dusuncesı olan varmı yorumda olabılır:D

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda bi konu açılmıştı sanırım bunun hakkında..Servisler bu konuyla ücretsiz ilgilenecekmiş diye..

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar arkadaşlar bugün değişiklik olsun dedim sisleri 8000K xenon yaptım fena olmadı.Yakın zamanda farların içini açıp siyah zemin yapıcam komple o arada amerikan park işinide çözücem arıza lambası yakmadan inş :)

vel_x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sms geldgıne gore servısler degısıme baslamıslar bılgınıze ..arızalı cım modul kalmasın :)

selman keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2006 model astra zep motor ve sorunum söyle genellikle sabahları yada arac birkac saat calısmayıp dinlendikten sonra yani soguk iken benzinde ve lpg de gaz yemiyor 70 km hızı gecmiyor düz yolda kesilip stop ediyor yada kücücük rampayı cıkmıyor kesiliyor gaza bassamda devir düsüyor ve stop ediyor motor ısınınca kesilme gaz yememe sorunu ortadan kalkıyor ama bu defada 100km hızı gecip vitesi bosa atınca stop ediyor yada 100km hızı gectikten sonra yavaslayıp durunca stop ediyor ve zaten arac 120 km hızı gecmiyor aracın katalizörü boş bogaz kelebegi egr valfi hava akışmetre ve bujileri yeni aldım sente ayarı normal komprösör ölcümü yapıldı normal ama sorunum hala düzelmedi tech2 cihazda hicbir arıza göstermiyor 2 tane özel servise götürdüm birisi üst kapagın sökülüp taslanması ve sibop ların degişmesi gerektigini diger servis ise beyinden yapabilecegini söylüyor sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin simdiden tskr

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2006 model astra zep motor ve sorunum söyle genellikle sabahları yada arac birkac saat calısmayıp dinlendikten sonra yani soguk iken benzinde ve lpg de gaz yemiyor 70 km hızı gecmiyor düz yolda kesilip stop ediyor yada kücücük rampayı cıkmıyor kesiliyor gaza bassamda devir düsüyor ve stop ediyor motor ısınınca kesilme gaz yememe sorunu ortadan kalkıyor ama bu defada 100km hızı gecip vitesi bosa atınca stop ediyor yada 100km hızı gectikten sonra yavaslayıp durunca stop ediyor ve zaten arac 120 km hızı gecmiyor aracın katalizörü boş bogaz kelebegi egr valfi hava akışmetre ve bujileri yeni aldım sente ayarı normal komprösör ölcümü yapıldı normal ama sorunum hala düzelmedi tech2 cihazda hicbir arıza göstermiyor 2 tane özel servise götürdüm birisi üst kapagın sökülüp taslanması ve sibop ların degişmesi gerektigini diger servis ise beyinden yapabilecegini söylüyor sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin simdiden tskr

KESKE astram benzınlı olsaydı yardımcı olurdum :( umarım forumda benzınlı kullanan arkadaslardan cevap gelır buna benzer sorun 1-2 kere daha sunulmusdu forumda dıye hatırlıyorum ..

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlginç bir durum lpg den kaynaklandığı kesin ya da öncelikle bir sorayım benzinde de aynı sorunla karşılaşıyormusunuz?

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 30000 bakimi yaptiranlar ortalama fiyat ne?neler yapiyorlar 15000 bakimi ile ayni mi

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 30000 bakimi yaptiranlar ortalama fiyat ne?neler yapiyorlar 15000 bakimi ile ayni mi

30bın km bakımda benim bildiğim yağ,hava filtresi,yağ filtresi,mazot pompası filtresi ve gerekirse radyatör antirifirizi değişiyor ..

Oda aşağı yukarı 150-160 tl tuttsun , ben benzinlikte değiştiriyorum bunları ..