Opel Combo 1.3 cdti 190 bın km de alınır mı?

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
141000 'de olan combo aracımdan gayet memnunum fakat ilk sahibiyiz yetkili servis dışına çıkmadı araç

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mahoni

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 city plus sıfır almıştım. 168.000 de motor ve enjektörlerde hiç sorun yaşamadım. 150.000 de baskı balata, fren diskleri amortisörleri değiştirdim. turbo ve triger zincire daha dokunmadım. yani kısaca normal bakımları yaptırırsan seni yolda bırakmaz

irenbe96

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel combo 1.3 cdti 19 bın km de alınırmı arkadaslar? km si hakkında denilecek birsey var mı ?
nelere dikkat etmeliyim?*

Corsa c 1.3 kullanıcısı olarak alma derim.Çünkü volant,direksiyon kutusu ses olayı,mazot pompası kaçağı,150 bin civarında başlayan aşırı siyah duman(enjektör) atma sorunlarını yaşayabilirsin.Bu saydığım sorunları hiç de ucuz değil.İlla alacağım diyorsan saydıklarıma iyice baktır derim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2005 city plus sıfır almıştım. 168.000 de motor ve enjektörlerde hiç sorun yaşamadım. 150.000 de baskı balata, fren diskleri amortisörleri değiştirdim. turbo ve triger zincire daha dokunmadım. yani kısaca normal bakımları yaptırırsan seni yolda bırakmaz

HATIRLATMA;

18- Profil bilgilerinde gerçek ad ve soyadlarını belirtmeyen üyeler öncelikle uyarılacak, durumun devamında üyelikleri ihraç edilecektir.

ahmet ozen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan 2 ay önce 2005 model 202 binde 1.3 cdti city plus combo aldım almadan önce kaporta ve motoru ekspertize gösterdim expertizde iken aracı yüksek devirlere çıkartınca kara duman atıodu usta eski sahibinin devirsiz kullanmış olduğunu devirli kullanırsak geçeceğini motorun %85 iyi durumda olduğunu söyledi ve buna istinaden alım satım işlemlerini gerçekleştirdik 2 ay içerisinde araç 204 bine dayandı acemilik diyelim kendi hatamız belki mazotla nekadar gideceğini test etmek için bir kaç defa dibine kadar kullandım ve son 2 3 haftadır motor ısındığında tekrar istop edip çalıştırmak istediğinde araç çalışmıyor gösterdiğimizde enjektörler bütün pisliği içine çektiğini söyledi usta mazotlu arabada ışığı yaktırmamaya dikkat etmek lazım yani size kısaca diyeceğim motorun km si önemli ama düzgün bir şekilde kullanıp bakımlarını aksatmadıktan sonra 600 binde gider 800 binde gider ilk izlenimlerim eski makam aracı r21 den sonra çok hafif geldi tabi ticari araç ralli yapacak değiliz 2.0 motor dan sonra 1.3 yakıtı resmen kokluyor 20 tl ye istanbul turu yaparsınız konfor olarak da arabadan farksız alçak olması bana göre avantaj yol tutuşu ve savurması azalıyor bakım maliyetleri düşük caddy den sonra gelen en iyi minivan araçdır diyebilirim tam bir aile arabası