Opel Corsa 1.3 Cdti active arabam için egr valfi önerisi

Soul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın egr valfi arızalı. adıyamanda görüştüğüm usta egr nin degişmesi lazım dedi. ama parça kendisinde yok. nereden sipariş verebilirim. önerebileceğiniz garantili bir site var mı.
aracım OPEL CORSA 1.3 CDTİ ACTİVE 2013 MODEL.
ÖNERİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aracımın egr valfi arızalı. adıyamanda görüştüğüm usta egr nin degişmesi lazım dedi. ama parça kendisinde yok. nereden sipariş verebilirim. önerebileceğiniz garantili bir site var mı.
Egr ve manifoldu temizlet öyle dene egr takılı kalıyor olabilir sonrasında yeni egr de taksan belli periyotta temizletmen lazım bozulmaması için

• Beğen
Tepkiler: Soul ve İlkerhg

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Astra aracımı 3 ay önce Adıyaman' dan aldım. Aldığım kişi bakımlarını Can Opel isminde bir özel servise yaptırmış. Bilgi almak için ben de ustayla görüştüm. Yardımcı oldu. Aynı zamanda opelservisteam grubunun Adıyaman temsilcisi. Oraya da gösterebilirsiniz. Tamamen bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Soul

NefesTR

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Egr ve manifoldu temizlet öyle dene egr takılı kalıyor olabilir sonrasında yeni egr de taksan belli periyotta temizletmen lazım bozulmaması için
Kaç km de bir veya başka periyotta temizlik önerirsiniz

NefesTR

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Bugun egr nin soketini söktüm denemek için sanki eski halinden daha iyi oldu gibi ama anlamadığım arıza lambası yakmadı. Bunun sebebi ne olabilir?

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hemen lamba yakmıyor bir süre sonra yanar motor lambası ayrıca o soketi nemli havada sökük gezerseniz içi korozyon yapıyor çok çabuk.

• Beğen
Tepkiler: NefesTR ve Kaan.

NefesTR

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Sadece denemek için söktüm bir kaç gün aracı denemek iiçin uyarınız için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

NefesTR

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Hemen lamba yakmıyor bir süre sonra yanar motor lambası ayrıca o soketi nemli havada sökük gezerseniz içi korozyon yapıyor çok çabuk.
İki gündür yaklaşık 100 km yol yaptım soket sökülü halde ama ne arıza ışığı yanıyor nede araçta bi değişim var. Arıza ışığı yakması gerekmez mi normalde ?