opel corsa 1.2 arabam var lpg takacam ama teredütteyim lütfen yardım

O

opcors

Bilgi Girilmemiş
opel corsa 1.2 ov.300 yakıyor.ama teknik katalogda 180 ykr bu günkü fiyata göre

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabadan arabaya,taktırdığın kite ve montaj kalitesine göre değişir kardeşim.Bunu unutma ! Ucuz olsun maliyeti düşük olsun dersen başına dert alırsın.Lisanslı yerlerde yaptır.İşçiliğe dikkat et...

jackal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 80000 km bindim 1,4i tek nokte enjeksiyonlu . Km de şehir i.inde 125 lira yakıyor. mecbur kalmasam bende düşünmezdim ama 36 ytl ye depo doldurunca da işin tadı farklılaşıyor :)

Ö

ÖMER BOYALI

Bilgi Girilmemiş
lpg

Arkadaşım sakın lpg taktırma araban zaten 1.2 çok yakmaz1,6 lara için lpg ideal hisstmiyosun bile ama senin arcı bayar zevk alamzsın

ozgurkale

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence senin aracın tüpten daha tasarruflu olması gerek diye düüşünüyorum bende 1.6 astra vardı tüple hemen hemen aynı yakardı tüplülerle tabiyki araca göre değişir ama bence taktırma biraz özenerek kullan derim

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence senin aracın tüpten daha tasarruflu olması gerek diye düüşünüyorum bende 1.6 astra vardı tüple hemen hemen aynı yakardı tüplülerle tabiyki araca göre değişir ama bence taktırma biraz özenerek kullan derim

astra ya tüp takanlar genelde memnun kalıyorlar.. senin memnun kalmaman ilginç.. arabada veya tüpte sorun olabilir

dilek336

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 corsa nasıl bu kadar çok yakıyor anlayamıyorum.