opel e-bilgi

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarih olan hicbir bilgiye rastlayamadım hepsi guncel bilgiler bunların tarih olması icin bizlerin fosil olması gerekir
bilgiler bilmeyenler icin degerlidir bilenler icinde tekrar
hayttaki basarının en onemli sırrı da tekrardır

Paylastıgın icin sagol Astrammm.

Paylasıma devam.

Bilgi paylastıkca guzeldir.

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
arkadaşım bunlar tarih oldu lütfen bilgilerinizi güncelleyin sizede bir bilgi ben veriyim,
vectrab leri merkezi kilit beynini omega olarak programlayın camları kumandana acıp kapaya bilirsiniz alar olmadan

Biraz daha ayrıntılı anlatırmısın bu işlem nasıl yapılıyor servis e ne dememiz lazım yanlışlıkla bütün beyni silmesinler.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
spaceghost' Alıntı:
arkadaşım bunlar tarih oldu lütfen bilgilerinizi güncelleyin sizede bir bilgi ben veriyim,
vectrab leri merkezi kilit beynini omega olarak programlayın camları kumandana acıp kapaya bilirsiniz alar olmadan
slm peki sen merkezi kilit menüsünden girdiğinde omega yaptığın da camlar kalkıyor diyorsun doğru kalkıyor kilitleme tuşuna basılı tutarsan kalkıyor ama bıratığın da duruyor bence bilgilerini güzel yazman iyi olur ben sana şunu söyleyim diyot takınca kumandadan kilitleme tuşuna bastığın da otomatik olarak kapatır buna sunroff da dahill buna ok
yetkili servis de çalışman ile neyi ifade ediyorsun bunu da sorayım sana

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
Bunları Biliyor musunuz?

- Çogu opel serılerınde kontak anahtarını surucu kapı kılıtleme yuvasına sokup kontagı kılıtlı konumda 2 sn tuttugunuzda acık olan tum camların kalktıgını bılıyormuydunuz?

- bu servıs sıfırlamasınıda [ınsp] (göstergenizde INSP uyarısı çıktığında)... km sıfırlama dugmesıne kontak kapalıyken basılı tutarak kontagı acıp 4-5 sn bekledıgınzde ekranda degısıklık olacak sonra dugmeyı serbest bırakın. ekrandan Servis uyarısı silinecektir... 30.000 km ve 1 sene surenız var. bu süre zarfında bir daha yanmayacaktır.

- otomatık kalkar cama elınız sıkıstıgında kendılıgınden ındıgını bılıyormuydunuz?

- merkezı kılıdın ıkı kere kılıtenebıldıgını bılıyormuydunuz arka arkaya kılıtleme dugmesıne basın veya kontak anahtırını yuvada 2 kere kılıtleyın + guvenlık koruması + ıcerıden dısarıya kımse cıkmaz bunu ıcerıde bırı varken yapmayın.

- teyp kodu gırilmesi: teyp kapalıyken as dugemsıne basılı tutarak acın 1.2.3.4 tuslarıyla sıfrenızı gırın as tusuna basılı tutun tamam. yanlız 3 den fazla yanlıs gırınce 10 dk teyp acık beklemelısın 4.cüde 30 dk 5.cide 60 artarak gıdıyor..

bu arada bılen arkadaslar zaten bılıyoruz demesın:) :) merci

Ben bu kontak anahtırını yuvada 2 kere kılıtleme kısmını anlamadım. Nasıl oluyor?

yorulmaz50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yeni öğrendim bikaç meseleyi halbuki 6,7 yıllık opelciyim insanoğlu ilerlemeye gelişime açık opeller hakkında ne olursa olsun bilmek isterim bikaç sorum olcak astra gsiler hakkında ama önce forumları bir arastırayım diyorum bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teskkurler arkadaslar tarıh oldu dıye dalga gecenlere cevabınızı verdıgınız ıcın özellıkle karanlık bey merci.. halbukı ben yazdıklarımda belırtımkı bılenler vadır onlar bılıyoruz demesın sadece paylasım demıstım.. sagol..

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
astrammm' Alıntı:
teskkurler arkadaslar tarıh oldu dıye dalga gecenlere cevabınızı verdıgınız ıcın özellıkle karanlık bey merci.. halbukı ben yazdıklarımda belırtımkı bılenler vadır onlar bılıyoruz demesın sadece paylasım demıstım.. sagol..
slm biz her zaman yanınızdayız arkadaşlar bütün sorunlara cevap vermeyede hazırız bizde hiç bir sorun tarih olmaz

luci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
slm peki sen merkezi kilit menüsünden girdiğinde omega yaptığın da camlar kalkıyor diyorsun doğru kalkıyor kilitleme tuşuna basılı tutarsan kalkıyor ama bıratığın da duruyor bence bilgilerini güzel yazman iyi olur ben sana şunu söyleyim diyot takınca kumandadan kilitleme tuşuna bastığın da otomatik olarak kapatır buna sunroff da dahill buna ok
yetkili servis de çalışman ile neyi ifade ediyorsun bunu da sorayım sana
hocam peki bu diyot nereye ne şekilde takılır anlatabilirmisin acaba

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
luci' Alıntı:
hocam peki bu diyot nereye ne şekilde takılır anlatabilirmisin acaba

ben bi elektrikçide yaptırmıştım şöför tarafındaki kapının önündeki plastik kapak altında kablolardan cam otomatiği ve merkezi kilit kablolarını bi kablo ile birleştirdi ama diyot kullandığını hatırlamıyorum. ama kablo sayısı biraz fazla yazık elektrikçi bulana kadar akla karayı seçti :) ama kötü bi huyu var kapıları içten bile kitlediğinde camların hepsini kaldırıyor :)