opel manta????

Manta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18 yıldır manta sahıbıyız nasıl bır ask oldugunu burdan ızleyebılırsınız..fazla yorum yapmak ıstemıyorum bu konuda.cunku bu zmana kadar hem arkadas cevrem olsun hemde aıle yakınalrımız olsun babam la ıkımıze mantanın eskı araba oldugunda dolayı cok olumsuz laflar duyduk ama yılmadık..:D o yuzden arkadaısma tek tavsıyem var parcaları bulmakta az cok sorun yasayabılırsın anacak bulsan bıle cok ucuk fıyatlarada maal olmaz bu ıs sana yeterkı bır ıhtıyara vıagra vermeyı gonulden ıste sayet basarırısan keyıflı hafta sonları senı beklıyecek.

http://www.youtube.com/watch?v=iN-dNFLohRM

boz123dv1.jpg

dsc05479xi6.jpg

boz146uz6.jpg

Son düzenleme:

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18 yıldır manta sahıbıyız nasıl bır ask oldugunu burdan ızleyebılırsınız..fazla yorum yapmak ıstemıyorum bu konuda.cunku bu zmana kadar hem arkadas cevrem olsun hemde aıle yakınalrımız olsun babam la ıkımıze mantanın eskı araba oldugunda dolayı cok olumsuz laflar duyduk ama yılmadık..:D o yuzden arkadaısma tek tavsıyem var parcaları bulmakta az cok sorun yasayabılırsın anacak bulsan bıle cok ucuk fıyatlarada maal olmaz bu ıs sana yeterkı bır ıhtıyara vıagra vermeyı gonulden ıste sayet basarırısan keyıflı hafta sonları senı beklıyecek.

http://www.youtube.com/watch?v=iN-dNFLohRM
video yu sonuna kadar izledim çok muhteşem bir ailen var mutlu ve sağlıklı bir yaşam temenli ederim harikada araban var on numara ;)

Manta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
video yu sonuna kadar izledim çok muhteşem bir ailen var mutlu ve sağlıklı bir yaşam temenli ederim harikada araban var on numara ;)

tesskur ederım arkadasım ;) yanı demek ıstedıgım olaya hemen alma etme bulasma denılmesıne bıraz karsıyım.eskı araba kullanmak ınanın cıddı anlamda cok buyuk bır zevk.tabı bunun karıslıgında bırazda fedakarlıgı olacak..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coook tatlı yaaaa.....

MAŞŞALLAH kazasız belasız...