Opel Odakta aracımın başına gelenler..

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta aracımın başına gelenler..

BÜLENT link' Alıntı:
Mahkeme senin alanin başkan.

Arsız adama mahkeme ne etsin. Bak bizim cam çıtalarına dış etken falan filan yaptılar şimdi değişim yapıyorlar ulan naylonlar nikelaj çıtanın dış etkenimi olur hadi olur bu her araçtamı olur?

om3r34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepinize ilgi alakanızdan ve cevaplarınızdan dolayı çok teşekkür ederim

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

om3r34 link' Alıntı:
Hepinize ilgi alakanızdan ve cevaplarınızdan dolayı çok teşekkür ederim

Eee? Sonuç?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buradaki Tarık Bey'in mesajı dışında bana herhangi bir dönüş olmadı

om3r34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Buradaki Tarık Bey'in mesajı dışında bana herhangi bir dönüş olmadı

henüz aracı bıraktıktan sonra gitme fırsatım olmadı carsamba günü aracı teslim almaya gittigimde gelişmeleri sizlerede bildirecegm.

mhakangonul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim de üç yıl önce başıma gelen olay,
Emanet 2001 model astra yı servise pazartesi sabah bırakmıştım. Bırakırken genel olarak bir tespit yapıldı. Baskı balata vs... değişecek diye gönderdiler. Aracı salı akşam mesai çıkışına yetiştirileceği söylendi. ֖ğleden sonra arandım ve bir sürü şeyin de değişmesi gerektiği. 4000 tl masraf çıkacağı onayımın olup olmadığı söylendi. Salı akşam alabileceğimi söylediler. Salı 4 gibi aradığımda çarşamba gelmem gerektiği, çarşamba aradığımda cuma gelmem gerektiği, cuma aradığımda ise cumartesi gitmem gerektiği söylenmişti. Cumartesi sabah 10 gibi servise uğradım. Araba hazır değildi 15 dk içinde hazır olacağı söylenen araba için saat 2 ye kadar bekledim :D araba geldiğinde ilk dikkatimi çeken şeyin sol arka kapının üst çıtası dahil olmak üzere bir sürü yerinde boya olduğu (gözle görülür fark ve leke hatta kapı üst eşiğindeki lastiklerdeki beyazlıklar bile belliydi). bunu aracın sahibi ile birlikte direkt görüp söyledik. İlk yapılan iş inkÖ¢r dı tabiki. Sonra araca ücretsiz olarak sürüm yükleneceği söylendi. Kabul ettik. İç temizliği için de para alınmadı. Servise götürdüğümde akü değişimi olduğundan radyo kilitlenmişti ve o zamanlar yapmayı bilmiyordum. Onun açılmasını istemiştim. Aracı aldığımda değişen bir şey yoktu. Kilitliydi. Aracın lastiklerinin eski olduğu değiştirilmesi gerektiği söylenmişti değiştirmiştik. Buraya kadar gördüğümüz drama aracı alamak, o kadar gün hatta üstüne o kadar saati de servis içerisinde geçirmenin vermiş olduğu sinir ile arabayı alıp faturaları ödeyip çıktık. Bir şok da faturaya bakınca ortaya çıktı, lastik değişimi faturaya yansıtılmıştı, fakat ondan öncesinde de lastik tamiratı adı altında alınan bir para da vardı... Bunun gibi yazabileceğim çok şey vardı. Ve ben akıllanmayarak yine opel aldım :D inşallah servisin eline düşmem  evill2

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cumartesi odaktaydim ön bslatslari degistirdim ve soyle goz ucuyla arac kullanimina dikkat ettim kulak biraz cekilmis eskiye gore daha sakindi arkadaslar.

om3r34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Cumartesi odaktaydim ön bslatslari degistirdim ve soyle goz ucuyla arac kullanimina dikkat ettim kulak biraz cekilmis eskiye gore daha sakindi arkadaslar.

evet bugun benimde araci alirken dikkatimi cekti biraz degisim var gibi..