opel servisine lanet olsun

The End

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bence araçlar garanti kapsamından çıkana kadar yetkili servise gidilmeli.garanti bittiği anda önünden bile geçmeyeceksin.yetkili servislerde tamir diye bişey yok değiştirme var.fakat görüyorumki ders almasını bilmeyen bir millet olarak sorun yaşanmasına rağmen tekrar aynı yere araç götürüyoruz.(örnek kalorifer düğmesi bozulan arkadaş.)ben aracımı bakımı için güvendiğim adama götürürüm ama yinede başında dururum.arızam varsa nedenini bilerek giderim sökülen parçayı yanıma alırım.dışardan bir parça almışsam mutlaka fişini alırım.lütfen herkes bunlara dikkat etsin.
birde opelle ilgili şöyle birşey var.artık araçlarda lartel koruma opsiyonel takılıyo.böyle sçmalık olurmu yaw.kartel kouma alttan şanzumanı motoru koruyan tek parça.bi arkadaşım 0 cmon aldı 175 ytl kartel için para istediler.60 liraya sanayide taktırttım orjinalini.artık yuh demek istiyorum.garanti kapsamında aracı olmayanlar uzak dursunlar yetkili servislerden.ya düzgün hizmeti öğrenirler yada yok olup giderler.
Bravo tamamen katılıyorum:alkis:

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş. her zaman dedim. opel in problemi servisleri. ben 2 kere biri 1 ay biri 3 ay parça bekledim. bunun yanında çok sallama bir servis anlayışı var. yarım saatlik iş için gidiyon abartısız 5 saat serviste kalıyon. ki bizzat orda beklemezsen yandın artık. araç ne zaman çıkar Allah bilir.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun,karter muhafazayı ben ilk arabayı aldığımda "takmasanız almam" diye tutturunca para vermeden taktırmıştım,benim için olmazsa olmaz bir parça.İlk bir yıldan sonra yetkili servisede uğramadım,zaten servise gittiğimde arabanın yanından ayrılmadığım için gıcık oluyorlardı bana.Parayı yolda bulmuyoruz dışarıda çokdaha iyi ustalar var.Geçen sene yolda yağmura yakalandım silecekler düzgün silmiyordu gacır-gucur böyle olmaz dedim tamda bu arada yetkili servisin önünden geçerken kaşıntım tuttu girip sorayım dedim, banana tip sileceğin çiftine 70ytlcik dediler(clup kart indirimli)bende yuh dedim soranda kabahat diyip çıktım.Sanayide 5ytlye lastik papucunu alıp evde biraz uğraşıp tırnağını söküp kendim bizzat hallettim,biryıldırda kullanıyorum.İyiki Opel almışım servisi sayesinde neler öğreniyorum.5 sene daha binim meslek değiştirecem.

Son düzenleme:

ozcivelek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun arkadaşım,valla yetkili metkili tanımam Ankarada çankaya opel var anlatmakla olmaz yahu sahiplerinin gerçekten gözü tok paraya değil işine önem veriyorlar keşke böyle servisden türkiyenin her yerinde olsa o zaman opel kullanmak hiç bu kadar pahalı olmazdı.

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun hepimiz azx yada çok karşılaştık bu tür manzaralarla bu yüzden başına gelenleri okurken sinirlerim bozuldu Allah cana vermesin, sağlık sıhhat versin napalım devir zalimin hayinin devri olmuş alınteri emek kalmamış bir arkadaşında dediği gibi sök hemen yenisini tak, dikkatli olacaz napalım

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:
Öncelikle geçmiş olsun bu olay nezaman başına geldi ben servisteydim geçen pazartesi bana karter koruması takmak istediler ve örnek olarak içeride bi astra var durumu oldukça ağır altını vurmuşlar karter delinmiş masrafı ağır dediler aracını izmir yolu üzerindeki servisemi götürdün BYOGUZ

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun malesef çoğu servis özellikle büyük servisler nedense böyle

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun,karter muhafazayı ben ilk arabayı aldığımda "takmasanız almam" diye tutturunca para vermeden taktırmıştım,benim için olmazsa olmaz bir parça.İlk bir yıldan sonra yetkili servisede uğramadım,zaten servise gittiğimde arabanın yanından ayrılmadığım için gıcık oluyorlardı bana.Parayı yolda bulmuyoruz dışarıda çokdaha iyi ustalar var.Geçen sene yolda yağmura yakalandım silecekler düzgün silmiyordu gacır-gucur böyle olmaz dedim tamda bu arada yetkili servisin önünden geçerken kaşıntım tuttu girip sorayım dedim, banana tip sileceğin çiftine 70ytlcik dediler(clup kart indirimli)bende yuh dedim soranda kabahat diyip çıktım.Sanayide 5ytlye lastik papucunu alıp evde biraz uğraşıp tırnağını söküp kendim bizzat hallettim,biryıldırda kullanıyorum.İyiki Opel almışım servisi sayesinde neler öğreniyorum.5 sene daha binim meslek değiştirecem.

bunları anlatıyoruz insanlara paylaşmak için ama bazılarının başına gelmeden anlamyolar malesef bütün bu olanlar opel markasına zarar veriyor.:(

NEWfriend

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servislerinin çoğu böyle aslında araştırmak gerek yada tanıdık bulmak gerek..Çok Geçmi Olsun...ama arabanın suçu yok o güzel arabaya kıyılmaz...

''tanıdık bulmak''???????:eek: :mad: :pon:
Servise de torpille mi gideceğiz artık???:kop:

bakmazlar cunku bakmak işlerine gelmez:mad:

geçmiş olsun kardeş. her zaman dedim. opel in problemi servisleri. ben 2 kere biri 1 ay biri 3 ay parça bekledim. bunun yanında çok sallama bir servis anlayışı var. yarım saatlik iş için gidiyon abartısız 5 saat serviste kalıyon. ki bizzat orda beklemezsen yandın artık. araç ne zaman çıkar Allah bilir.

geçmiş olsun malesef çoğu servis özellikle büyük servisler nedense böyle

Arkadaşlar, vallahi benim gözüm baştan korktu..Ben de günlerdir, Astra HB(G) mi alsam, yoksa VW4 mü alsam diye araştırma yapıp, kafa patlatıyorum..
Astra'yı unutsammı acaba? ne dersiniz??

Sevgiler..