opel servisine lanet olsun

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun zaten milletin ople e olan önyargısıda servislerden aslında ülkemizin sorunu bu satış sonrası hizmet sıfır bu ülkede ben sattım geri kalanı saldım çayıra mantığı var

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım çok geçmiş olsun . bursadaki çoğu aracı yetkili servisi malesef böyle en iyisi bir usta bulup arabanı ona emanet etmen .
Burak otoyu tavsiye ederim raif usta iyidir. gökdere de pazarın kurulduğu yerde.

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
durumuna çok üzüldüm olmaması gereken bişey.ama maalesef böyle şerefsizler yüzünden bir çok insan madur oluyor.:mad:

byoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadar olmaz kiii

byoguz' Alıntı:
arkadaşlar 1 hafta önce astra aracım kerteri delindi pazartesi servise verdim delinen karter masrafını koska karşıladı.1 hafta arabama el dahi sürülmemiş. servis piston yatakları ve grank milini kotrol etmek istemiş ve 1 pistonun yatagını çıkarmış araç yatak sarmış diye telefon ettiler.babam bu işten anladığı için beraber gittik tabi işinde uzman olan bir kaç arkadaş daha vardı yanımızdaç servise gittiğimizde bize 7 milyarlık bir fatura cıkardılar.bizde aracı kontrol ettik ne yatakta ne grank milinde hiç bir sorun yoktu..bu ne buyuk rezillik aracımı yarım depo benzinle teslim ettim arabada benzin kalmamış ne yaptın araba zaten çalışmıyo nasıl bitti.hiç yoktan bana yatak masrafı açıldı aracın orjinalliği bozuldu bende araçı servisten cektirdim. özel servise tamirci arkadaşım bana yarın aracını gel teslim edeyim dedi. 1 gundee yani ben neye yanayım planlarımamı harcadığım zamana mı aracın durmunamı.servis bana 500 ytl lik fatura cıkardı kaskonun karşıladıgı ama kosko araca 1500 ytl lik hasar vermiş. bu işler nasıl oluyor lanet olsunnnn opel aracını bir daha hayatta kullanmam aracı satıyorum.2005 siyah astra 23000 km

beyler bu konuyu iyice araştırdım vee expertim ile görüştüm bugun expertin bana söylediiği BEN ARAÇA KARTER HASARI VERDİM MOTOR VE YATAKLARLA İLGİLİ BANA BİLGİ VERİLMEDİ BU KONU HAKKINDA DÖNEN OLMADI. BUNU YAPAN BURSA NESKAR DIR sakın olaki aracınızı teslim etmeyin. NESKAR A BUGUN YİNE GİTTİM DURUMU ANLATTIM BENI YANLIŞLIK VE KARIŞIKLIK OLMUŞTUR DİYE GEÇİŞTİRDİLER. EN KRİTİK OLAYA ANLATAYIM SERVİSİN ÇALIŞAMAZ DEDİĞİ VE YATAKLARINI KIRDIĞI ARABAMA GİTTİM 60 MİLYONA YATAK OLADIM VE BABAMA TOPLATTIM VE ARACIM ŞU ANDA ÇALIŞIYOR YARIN NESKAR A GÖTÜRÜCEM VE GÖSTERİCEM. ŞEREFSİZLİKTİR BU YAAAA (BU ARADA KASKODAN GRANK VE YATAK DEĞİŞİM İÇİN 8.000YTL LİK OK GELDİ AMA BEN BU SERVİSE 20.000 KM SIFIR ARACIMIN MOTORUNU DAĞITTIRMAM ÇÜNKÜ BİR DAHA BUNU NE TOPLAMA KABİLİYETLERİ VAR NEDE TOPLADIKDAN SONRA CIKACAK OLAN SORUNLARI GİDEREBİLCEK GABİLİYETLERİ VAR). FORUMDAKİ HERKESE TEŞEKKURLER KİMSENİN BAŞINA GELMESİN AMA BUDA SİZE ÖRNEK OLSUN....

byoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Servisinin Ayıbını Herkes Görsün

BUNU YAPAN BURSA NESKAR DIR

Alıntı:
byoguz´isimli üyeden Alıntı
arkadaşlar 1 hafta önce astra aracım karteri delindi pazartesi servise verdim delinen karter masrafını kasko karşıladı.1 hafta arabama el dahi sürülmemiş. servis piston yatakları ve grank milini kotrol etmek istemiş ve 1 pistonun yatagını çıkarmış araç yatak sarmış diye telefon ettiler.babam bu işten anladığı için beraber gittik tabi işinde uzman olan bir kaç arkadaş daha vardı yanımızdaç servise gittiğimizde bize 7 milyarlık bir fatura cıkardılar.bizde aracı kontrol ettik ne yatakta ne grank milinde hiç bir sorun yoktu..bu ne buyuk rezillik aracımı yarım depo benzinle teslim ettim arabada benzin kalmamış ne yaptın araba zaten çalışmıyo nasıl bitti.hiç yoktan bana yatak masrafı açıldı aracın orjinalliği bozuldu bende araçı servisten cektirdim. özel servise tamirci arkadaşım bana yarın aracını gel teslim edeyim dedi. 1 gundee yani ben neye yanayım planlarımamı harcadığım zamana mı aracın durmunamı.servis bana 500 ytl lik fatura cıkardı kaskonun karşıladıgı ama kosko araca 1500 ytl lik hasar vermiş. bu işler nasıl oluyor lanet olsunnnn opel aracını bir daha hayatta kullanmam aracı satıyorum.2005 siyah astra 23000 km

beyler bu konuyu iyice araştırdım vee expertim ile görüştüm bugun expertin bana söylediiği BEN ARAÇA KARTER HASARI VERDİM MOTOR VE YATAKLARLA İLGİLİ BANA BİLGİ VERİLMEDİ BU KONU HAKKINDA DÖNEN OLMADI. BUNU YAPAN BURSA NESKAR DIR sakın olaki aracınızı teslim etmeyin. NESKAR A BUGUN YİNE GİTTİM DURUMU ANLATTIM BENI YANLIŞLIK VE KARIŞIKLIK OLMUŞTUR DİYE GEÇİŞTİRDİLER. EN KRİTİK OLAYA ANLATAYIM SERVİSİN ÇALIŞAMAZ DEDİĞİ VE YATAKLARINI KIRDIĞI ARABAMA GİTTİM 60 MİLYONA YATAK OLADIM VE BABAMA TOPLATTIM VE ARACIM ŞU ANDA ÇALIŞIYOR YARIN NESKAR A GÖTÜRÜCEM VE GÖSTERİCEM. BECERİKSİZLİKTİR BU YAAAA (BU ARADA KASKODAN GRANK VE YATAK DEĞİŞİM İÇİN 8.000YTL LİK OK GELDİ AMA BEN BU SERVİSE 20.000 KM SIFIR ARACIMIN MOTORUNU DAĞITTIRMAM ÇÜNKÜ BİR DAHA BUNU NE TOPLAMA KABİLİYETLERİ VAR NEDE TOPLADIKDAN SONRA CIKACAK OLAN SORUNLARI GİDEREBİLCEK GABİLİYETLERİ VAR). FORUMDAKİ HERKESE TEŞEKKURLER KİMSENİN BAŞINA GELMESİN AMA BUDA SİZE ÖRNEK OLSUN....

Moderatörün son düzenlenenleri:

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım hepsi aynı bu opel servislerinin habursa ha eskişehir beceriksizlik diz boyu bu servislerde ben 3sene önce 99astrama 60.000km bakımına götürdüm beni içeriye sokmadılar ne yaptılar ne ettiler görmedim 500milyon ppara almışlardı haram olsun

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım geçmiş olsun. Yaptıkları gerçekten çok ayıp. Garantili araca orjinal parça taktırmak zorunda müşteriyi yolunacak kaz olarak gören işletmeler var ne yazık ki! Bence servisten almakla çok iyi etmişsin

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşlar benim yetkile servisle hiç işim olmaz bence sağlam bir özel servis bulup aracın başında bekleyip takılan ve yapılan işlemleri görüp gönül rahatlığıyla HAK EDİLEN parayı vermek daha iyi

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NESKAR ha, :( yıllık bakımı oraya yaptımıştım, ucuz yırtmışız.Ya bu yetkili servis olayı hepten şans işine döndü?? NESKAR daha önce abimin 2004 Corsa CDTİ nin direksiyon kutusundaki sorunu garanti bitimine 1 hafta kala kabul etmiş, parçanın gelmesi 15 günü bulmasına rağmen( garantinin bitiminden 1 hafta sonra) bedelsiz değiştirmişti. Ya resmen Şans a döndü bu iş, ne yapacagız bende anlamadım ??? Garanti dolar dolmaz özel servise