Opel Servislerin Fiyat Rezilliği

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 15000 bakımı için 3 hafta önce ankara opisten fiyat almıştım. 600 lira dediğinde (zaten uçuk buluduğum bi fiyat) aracı buradan aldım bunun bir indirimi olmaz mı diye sorduğumda bana eğer kaskoyu buradan yaptırsaydınız indirimimiz olurdu ama maden buradan aldınız en son 560 olur demişti. ֖yle böyle aklıma satın almada,, tanıdığımızın vasıtasıyla tanıştığımız bi arkadaşımızı araya sokarak, bugün fiyat aldığımda 660 lira fiyat aldım  ??? Bu fiyat karşısında şaşkınlığımı gizleyemedim ve tanıdığımız arkadaşımı tekrardan araya sokup en son 585 lira fiyat verdiler onda da yok cam suyu koymayız filan gibi abuk subuk teklifler geldi. (600 lira para verecem bana bide cam suyunu eklemeyecekler , cam suyu dediğin kaç kuruş ? )
Sinirlenmemek elde değil  madd sonrada millet garantisi bittikten sonra neden yetkili servise uğramıyorlar diye dert yanıyorlar. Akaryakıttan fazla zam geliyor herhalde bu opel servislerine. Bide bana gelmiş yok aralarında rekabet piyasası cart curttan diğer bayilerden de az çok aynı rakamları alırsınız diyorlar. Ki dedikleride doğru bugün yaptığım görüşmelerdei  daha düşük fiyat almışlığımda yok.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Servislerin Fiyat Rezilliği

Yerse mantigi kullaniyorlar
Bizlerde sif garanti ugruna kaz gibi yolunuyoruz.
Kullandiklari malzeme toplasaniz 200 tl

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

BÜLENT link' Alıntı:
Yerse mantigi kullaniyorlar
Bizlerde sif garanti ugruna kaz gibi yolunuyoruz.
Kullandiklari malzeme toplasaniz 200 tl
kusura bakmayın ama malzamenin toplam ederi konusunda çok bonkörsünüz 200 mü!!! opel 200 maliyetli bir şey yapsa 1000 liradan aşağı olmaz çünkü kurtarmaz.

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben olsam götürmem aracı sı.ıyım onların verdiği garantiye.600 e yaptıracağım işi dışarda 100 liraya yaptırırım.ayrıca garanti olayı hikaye bence kaskon var mı tamamdır her gün kaza yapacak halimiz yok ya

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

özele git kurtul kardeşim.  greatt

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
kusura bakmayın ama malzamenin toplam ederi konusunda çok bonkörsünüz 200 mü!!! opel 200 maliyetli bir şey yapsa 1000 liradan aşağı olmaz çünkü kurtarmaz.
Yağ -55 tl
Hava fitresi-45
Yag filtresi -20
Polen filtresi-65
+İscilik
Orjinal parca fiyatlari.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

bülent abi fatura fiyatında yazan inan o fiyatlarda yalan polen filtresinin aslı maliyeti 22 liraymış en basit bir hesapla nasıl kazık attıkları ortada

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Malesef servisler bu sekilde katlanacağız garanti si icin bende bugun 30000 bakımı yaptırdım 600 tl bayıldık ayrıca fren diskleri garantiden değişti

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi bende bugun Opak'i aradim Castrol Edge veya Mobil1 kullanirsak 480 tl eger Gm yag kullanirsak 50 lira gibi bir indirim yapariz dedi. Opan'i aradim 560 tl ve Gm den baska yag kullanamayacaklarini soylediler. Opak la bir konus derim.