Opel Servislerin Fiyat Rezilliği

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Servislerin Fiyat Rezilliği

Ankara'nın servisleri daha bir şehvetli sanki fiyat konusunda. (:)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 1. yıl bakımımı ağustos ayında opal'da yaptırdım. 2 araç birden götürdük (nişanlımın ve benim) ve araç başı 450TL'ye hallettik.
Araçlar 1.6 115hp benzinli. GM marka yağ kullanıldı ve nişanlımın aracında soğutucu suyu uyarısı veriyordu ikide bir, garantiden 1-2 parça değişti problem ile ilgili.
Benim aracın motor kaputunda muhtemelen küçük çocukların tahta ile yapılmış olduğu 5-6 tane parmak boyunda çizik vardı, ücretsiz pasta da yaptıldı ilgili bölgeye ve en ufak iz kalmadı. memnun ayrılmıştık.

kullanım kitapçığında motor yağınızın markasını değiştirmeniz tavsiye edilmez yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ankara resmen uçuyor gideyimde bir kayseriyi göreyim dersem ben 395 e yaptırdım 15.000 bakımını ankarada en güzel fiyatı opak veriyor diğerleri dead f.cker tarzı çalışıyorlar

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Malesef servisler bu sekilde katlanacağız garanti si icin bende bugun 30000 bakımı yaptırdım 600 tl bayıldık ayrıca fren diskleri garantiden değişti

Merhaba Eser, bende bakım işini ne yaptın diye merak ediyordum, malum Nisan ayında aynı bakımı benim yapmam gerekli. Hala özeldemi yoksa  servistemi yaptırayım bilemedim daha zaman var önümüzde bakacaz duruma. Disklerinin değişmesine sevindim, balataları değiştirmedin değilmi, yalnızca üzerini temizlemişlerdir sanırım.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sem1903 link' Alıntı:
ankara resmen uçuyor gideyimde bir kayseriyi göreyim dersem ben 395 e yaptırdım 15.000 bakımını ankarada en güzel fiyatı opak veriyor diğerleri dead f.cker tarzı çalışıyorlar

Necrophilic Opel Servisleri. (:)

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garanti bitene kadar mecburuz bu servislere madd

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba Eser, bende bakım işini ne yaptın diye merak ediyordum, malum Nisan ayında aynı bakımı benim yapmam gerekli. Hala özeldemi yoksa  servistemi yaptırayım bilemedim daha zaman var önümüzde bakacaz duruma. Disklerinin değişmesine sevindim, balataları değiştirmedin değilmi, yalnızca üzerini temizlemişlerdir sanırım.
Evet ֖zdemir dün odak'a gittim Tarık beyin yanına bizim Mert de oradaydı araca spoiler taktirmis ifşa edeyim bari arac ile gayet güzel ilgilendiler one diskleri değişelim garantiden dedim :) bana titreme var gibi geliyordu ama sagolsun test sürüsü yapmadan degisim ysptilar 600 tl ye bakımı hallettik 30000 bakımının bütün gerekleri yapıldı senin garanti bitecek ise özel serviste halletmeni tavsiye ederim minimum 300 tl karlı olursun

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Balatalari ölçtüler 18 cikti degisim yapmadılar gerek ki degil dedi ben freni kullanmıyorum :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Evet Özdemir dün odak'a gittim Tarık beyin yanına bizim Mert de oradaydı araca spoiler taktirmis ifşa edeyim bari arac ile gayet güzel ilgilendiler one diskleri değişelim garantiden dedim :) bana titreme var gibi geliyordu ama sagolsun test sürüsü yapmadan degisim ysptilar 600 tl ye bakımı hallettik 30000 bakımının bütün gerekleri yapıldı senin garanti bitecek ise özel serviste halletmeni tavsiye ederim minimum 300 tl karlı olursun

Hayırlı olsun, bende de belli belirsiz bir titreme vardı, sağolsun Tarık bey teste çıktımı bilmiyorum ama benim diskleride direkt değiştirdi. Kafam karışık şuan aracın Nisan da servise gitmesi gerekiyor garanti Haziran da bitiyor artık Nisan gibi aracı bir dinler garantilik bir durumdan şüphelenmezsem özelde yaptırırım sanırım. Mert'i de ilk gördüğümde hayırlı olsun derim. :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Evet ֖zdemir dün odak'a gittim Tarık beyin yanına bizim Mert de oradaydı araca spoiler taktirmis ifşa edeyim bari arac ile gayet güzel ilgilendiler one diskleri değişelim garantiden dedim :) bana titreme var gibi geliyordu ama sagolsun test sürüsü yapmadan degisim ysptilar 600 tl ye bakımı hallettik 30000 bakımının bütün gerekleri yapıldı senin garanti bitecek ise özel serviste halletmeni tavsiye ederim minimum 300 tl karlı olursun

Eser abi valla sıcağı sıcağına uygulama üstüne geldin.  :)
Tam servisten çıktım senle karşılaştık.  :)