Opel Türkiye Maduriyeti Hakkında ..

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Türkiye Maduriyeti Hakkında ..

Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah sorununuz biran önce olumlu olarak sonuçlanır ama konu opel türkiye olunca bunun böyle olabileceğini hiç sanmıyorum çünkü yakın zamanda opel türkiye ile ilgili bir sıkıntıda ben yaşadım su alan farlarımın led kısımları için sersive gittim farın led kısımları su alıyor ve su orda kuruyup kalıyor iz yapıyor zaman geçtikce bu izler bütün led kısmı kaplamaya başladı ve serviste su aldığını onayladı testip etti resim çekilerek tutanak yazıldı ama opel türkiye buna görüşü etkilemiyor ve çevre şartlarından olabilir gerekçesiyle değişime red cevabı verdi daha sonra ben tekrar arayıp kendilerine şikayette bulundum bana geri dönüş yapacağız dediler ama ne yazık ki arayıp tekrardan bunun normal bir durum olduğunu aracı kullanmamda bir sıkıntı yaratmayacağı ve çevre koşullarından olabileceği gerekçesiyle tekrardan olumsuz cevap verdiler bende artık lanet olsun dedim ve bıraktım insanı resmen araçlarından soğutuyorlar

uyildirim32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ben Isparta Mutsandan aldım aracımı. Aldıktan 5000 km sonra kornam yandı. Götürdüm ve hiç demediler garantiye girmiyor diye hemen değiştirdiler. 10000 km civarında araçta sağ teker bilye problemi ortaya çıktı. Bunuda garanti kapsamında değiştirdiler. Ben garantiye girmeyen herhangi bir aksamın olmadığını düşünüyorum. Fakat garanti zamanları farklı. Mesela bildiğim kadarıyla amortisörler için garanti süresi 10000 km. Servisten servise değişen bir durum buda çok ilginç. Opel gibi bir firmanın kalitesine yakışmıyor.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uyildirim32 link' Alıntı:
Arkadaşlar ben Isparta Mutsandan aldım aracımı. Aldıktan 5000 km sonra kornam yandı. Götürdüm ve hiç demediler garantiye girmiyor diye hemen değiştirdiler. 10000 km civarında araçta sağ teker bilye problemi ortaya çıktı. Bunuda garanti kapsamında değiştirdiler. Ben garantiye girmeyen herhangi bir aksamın olmadığını düşünüyorum. Fakat garanti zamanları farklı. Mesela bildiğim kadarıyla amortisörler için garanti süresi 10000 km. Servisten servise değişen bir durum buda çok ilginç. Opel gibi bir firmanın kalitesine yakışmıyor.

geçmiş olsun öncelikle fakat sorununuz giderildiği içinde şanslısınız demek gerekiyor bence . çünkü gittiğim opel yetklili servisinde bu arabanın garantisi ne işe yarar soruma cevaben ; korna amortösör debriyaj balatası baskısı fren balataları kesınlıkle garantı dışı cevabı verdiler :) başka bir ayrıntıda istanbul bölge müdürü morali iyiyse garanti onayı veriyor gergin veya moralsiz ise garanti onayı vermiyormuş  :)  eviniz bayırdamı eğer oyleyse balatanız yanar normal , aracınızda 4 kişi varken bayır çıkmaya çalışırsanız yine balatayı yakarsınız cevaplarınıda yetkili servis çalışanlarından bizzat duydum .servisin orjınal taktıkları parçalarda made in hungary (macaristan) . dedıklerıne gore gm logosu varsa uzerınde bu normal ve almanya harici ülkelerin üretimi olabilirmiş .

uyildirim32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
geçmiş olsun öncelikle fakat sorununuz giderildiği içinde şanslısınız demek gerekiyor bence . çünkü gittiğim opel yetklili servisinde bu arabanın garantisi ne işe yarar soruma cevaben ; korna amortösör debriyaj balatası baskısı fren balataları kesınlıkle garantı dışı cevabı verdiler :) başka bir ayrıntıda istanbul bölge müdürü morali iyiyse garanti onayı veriyor gergin veya moralsiz ise garanti onayı vermiyormuş  :)  eviniz bayırdamı eğer oyleyse balatanız yanar normal , aracınızda 4 kişi varken bayır çıkmaya çalışırsanız yine balatayı yakarsınız cevaplarınıda yetkili servis çalışanlarından bizzat duydum .servisin orjınal taktıkları parçalarda made in hungary (macaristan) . dedıklerıne gore gm logosu varsa uzerınde bu normal ve almanya harici ülkelerin üretimi olabilirmiş .
O zaman bölge müdürünün moralini düzeltmek lazım. Demek ki buradaki servisteki arkadaşlar sorun çıkarmıyor. şanslıyım :) ama bu garanti işinde servislerde nasıl fark olur bunu anlayamadım. Bir servis garantiden parasını almadımı yapmaz bu işi. Demek ki rahatlıkla alabiliyor ki hiç sorun çıkarmıyor.