Opel Türkiye Maduriyeti Hakkında ..

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Türkiye Maduriyeti Hakkında ..

Okuyunca resmen şok oldum bu nasıl bir anlayıştır düzendir çözemedim bir türlü, servislerden her şey beklenir ama Opel Türkiye'nin bu tavrı beni hayrete düşürdü, Yazıklar olsun.

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Hukuki islem baslatacaksaniz yardimci olurum. Detayli bilgi alisverisi icin alpdeger@gmail.com adresine mail gonderebilirsiniz.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkeze yaptığı yorunlar için teşekkür ederim . Şuan Opel Almanya ile irtibata geçmeye çalışıyorum ama sanırım yazıklarımı okumadan Opel Türkiye İzmire yönlendiriyorlar . Hiç bir şekilde yardımcı olmaya çalışılmıyor geri dönüş bilgilendirme yapılmıyor . Son çare hakkımı yasal yollar ile arayacağım .

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazdıklarınız şaka gibi sizin yasadıgınızı ben okuyunca bile sinirlendim opel böyle birşey yaptıysa ayıp etmiş gerçekten , hakkınızı yasal yollardan arayın ve servisi Almanyaya şikayet edin ,aracınızı size teslım etmeyen ,etmek ıcın para ısteyen servıse polıs cagırın aracınızın servıs tarafından gasp edıldıgını söyleyın savcılıga suc duyurusunda bulunun ve medyadan tanıdıgınız bırılerı varsa servıse  cagırın ve yaygara kopararak servisi ve opel'i deşifre edin, ya da yanınıza 3 5 kişi alarak servıse gıdın aracınızı vermezlerse  siz onları darp edın bir sekılde olayı medyaya tasıyın; Eğer yazdıklarınız gerçekse opelden bir daha araba almam!

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

G֖KTUğ  gecmis olsun.
Ayni terbiyesizligi doğus borusan vs.. Hicbir firma yapamaz adamin servis belgesini iptal ederler opele ozgu bi tavir bu sadece..
Bence gazetecileri gotur servise sen onlarin degil onlar senin pesinden koşsunlar.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Mete34 link' Alıntı:
Herkeze çok teşekkür ederim . Garanti konusunda bende aynısını sordum . Kornası garantı degılmıs , amartösörler değilmiş , baskı balata volant garanti değilmiş , fren balataları değil , ne kaldı geriye sordum bende .

- garantili arabanin hicbi espirisi yok, harbiden de garanti hikaye..
- 50 bin liralik arabaya biniorsan, yillik gelirin de en az 30 bin olacak..
- araba bu cunku, illa ki bi seyler cikarir basina senede...
- kasko desen zaten araci perte cikarmadiktan sonra, sana kurus faydasi olmaz...
Kullanmaya kalksan kaskoyu,  hasarin masrafindan fazlasini alir senden...!!

Off ya wallahi bi daha sifir pahali araba almayacam en sonunda, gitcem sahin alcam..
Bu ne ya,  neyi garantiye giriormus anlamadim...

- ben olsam, o serefsizlerle sonuna kadar ugrasirim...
- hatta gucum olsa (mafya fln olsam), hukuk disi yollardan bile ugrasirim bunlarla..

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu işe opel çözüm bulmazsa bundan sonra opel benim içinde bitmiştir.son kullanacağım arabaları olur.arkadasımzın başına gelen yarın bir gün bizimde başımıza gelebilir yazıklar olsun diyorum

locke1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
Herkeze yapığı yorunlar için teşekkür ederim . Şuan Opel Almanya ile irtibata geçmeye çalışıyorum ama sanırım yazıklarımı okumadan Opel Türkiye İzmire yönlendiriyorlar . Hiç bir şekilde yardımcı olmaya çalışılmıyor geri dönüş bilgilendirme yapılmıyor . Son çare hakkımı yasal yollar ile arayacağım .

Sayın Kardeşim, :)

yazılarından okuduğum kadar ile son derece iyi niyetli ve kibar bir şekilde yaklaşıyorsunuz olaya. Bence daha tehditkar olabilirsin
Opel ile yapılan görüşmeler muhtemelen kayıt altına alınmıştır.
Sizin yapacağınız bu aşamadan sonra sadece tüketici mahkemesine başvurmak olacaktır. Verilen sözler veya saçma ve tutarsın yorumlar hakkında da şikayette bulunabilirsin.
Hakan bey haklı. Firmalar bu tip durumlara karşı kendilerini Koruyacak maddeler ekliyorlar.
Ancak 4000 km'de balatayı "bitirmek" normal kullanımda mümkün olmasa gerek .
En azından bu araba için. Bu nedenle ürün hatası olduğunu kabul etmeliler.
Ya da size balatayı gösterip teknik rapor sunarak hatalı kullanımı kanıtlamalı.
İstanbul'a dayanmazmış. Bu cümleyi kuran insanı herhalde doğduğuna pişman ederdim :)
Bariz malzeme hatası.

Bence üşenme ve yüklen,

kasımpasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

baskı balatayı sıyırmak kolay fren balatasını bitiremezsin ama balatayı sıyırmak iste 100 km de bile baskı balatayı yakarsın ama servisin garantiye girmese bile yeni araba olduğu için müşteri memnuniyeti adı altında değiştirmesi lazım

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel Almanya ile ben de zamanında navigasyon cd si için temas kurmustum.Konuyu Türkiye ye yönledirdik, yardımcı olacaklar diye cevap geldi.Sahiden de cd yi gönderdiler.Bana özelden mesaj ile detayları verirseniz, Almanya ya bir mail yazabilirim.Orda çalışan bir Türk arkadaşım da var, ama ne derece etkili olur bilemiyorum.

Baskı balata istanbul şartlarına dayanmaz diyen elemanın adını burdan yazar mısınız? Sonra hepimiz bu şahsın Opel in yaptığı arabaların İstanbul'da kullanıma uygun olmadığı söylüyor, onaylıyor musunuz diye opel Türkiye yi mail bombardımanına tutalım.Unutmayın arkadaşlar, bu gibi olaylarda isim vermek çok önemli.Burda Opel türkiye nin de ihmali var.Senin elemanın nasıl 'bu araba istanbul'a dayanmaz' diyebilir.Orda çalışanları sokaktan buluyorlar galiba.

Umarım en kısa sürede olumlu sonuçlanır.