Opel Vectra *2008*

otenazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla şu anda en opel tarzını taşıyan kırmızı olan dierleri hep başka otomobillere benzio ve üzerlerinde opel arması hariç hiç bi opel hatları taşımıolar umarım piyasaya sürülecek olan kırmızı olan olur..

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer bu şekilde olucaksa çok beğendim diyebilirim..

opelvectra2008fs7.jpg

kor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya doğru diosunuz vectranın bu yeni hali diğer araçların bazı hatlarını andırıo ama bence bu kadar da acımasız olmamamız gerekio... Sonuçta, günümüzde bütün araçlar birbirlerinden esinlenerek yapılıyorlar...O yüzden Vectra'da başka arabaların özeliklerine rastlamak bence çok normal... Arkası audi'yi andırıyo gibime geldi.. ama gene de farkedilebilir bir değişiklik var ve bnce çok başarılı... ön tarafı bence gayet vectraya özel olmuş.. farların ve ön tamponun yeni hatları oldukça iddialı ve dikkat çekici.. Ben bu yeni halini ilk gördüğümde gerçekten çok şaşırdım ve şimdiden ülkemize geleceği günü iple çekmeye başladım... Motorlarını da güçlü yaparlarsa bence çok tutulacaktır bu araç...:good:

onurek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha bu araç cıkacaksa maşşallah diyelım.
bide düzgün motorlar geldimi.....

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßende ilk fotoya bakışımda bmw 3 serisine benzettim ama arkadaşın dediği gibi bu sıralar coğu araç birbirinden esinleniyo bunu bukadar büyütmemek gerekir cok hoş bi araba inşallah motorda kuvvetli olur..

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence harika..zaten bütün markalar birbirlerinden bişeyler çalmıyomu ve bide saydıklarınızın hepsi alman olsun okadar canım.bence çok şık olmuşş

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine çok kaslı olmuş bugattş veyron gibi ama arkadaşların dediği gibi marka sonuçta sağlam satış olur tabi ama Türkiye'ye getirilecek motorlar çok önemli eğer 1,6 falan olursa bari dizel olsa en azından turbo falan bi şeye benzer. ama ben minimum 1,8 motordan yanayım oda hem benzinli hem dizel olmalı. Hybrid, CNG de kesin gelmeli artık. Teknolojinin çok gerisinde kaldık.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben begendım valla. ona buna benzeyecek tabı mumkunmu benzememesı