Opel vectra B kasaya Bu jant gidermi??

Panich

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ssm84.jpg
Abilerım kardeşlerim öncelikle merhabalar Öncelikle foruma yenı katıldım buralardan bılgı almak için geldim artık bende bır opel sahibiyim benım diyebilceğim bir aracım oldu :) babamın bu opel aşkına bir anlam veremıyorum ailemıze suan 2 opel geldi babam aile aracı olarak insignia2.0CDTI modeli aldı haliyle eski aracı satacaktı ben almak ıstedim ve babamdan taksitle satın aldım Opel vectra B kasa olan aracı haliyle yaşımız genç ufaktan bir modifiye yapmayı düşünüyorum ama sizlerın yardımı gerek bana güzel bir ses sistemi şöyle harbi ötecek bir egzoz ve jant seçimi lazım kafamda Spider jantı bulunmakta ince yanak ve geniştaban lastik harika olacağını düşünüyorum tam bu modifiye işinden anlamıyorum ama kusurama bakmayın bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler bu arada kafam
ssm84.jpg
daki jant budur.
:rakir:

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin kardeşim. forumada hoş geldin deyim yoruma geçiyim.:D
Seçtiğin jant gayet güzel duruyo yakışır diye düşünüyorum.bu jantın bijon aralığı uyuyomu vectra b lere ?
ben ne kadar jant baktı isem bijon aralığında sıkıntı yaşadım. sana fikir cermesi açısından resim ekliyorum.

Ekli dosyalar

• yeni 1.jpg
    yeni 1.jpg
    93.2 KB · Görüntüleme: 98
  • yeni 2.jpg
    yeni 2.jpg
    94.9 KB · Görüntüleme: 87
  • 2012-11-17 11.13.34.jpg
    2012-11-17 11.13.34.jpg
    87.9 KB · Görüntüleme: 90
  • images.jpg
    images.jpg
    8.8 KB · Görüntüleme: 88

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk iki foto kendi arabam deneme yapmıştık lastikçi ile ama bu jantların bijon aralığı 5 x 112 bizim arabalar 5 x 110 kimi uyar diyo kimi uymaz diyo bende bıraktım bu şekilde geniş bir zamanda bakacam tekrar. ilk resimde ki jant da benim çok hoşuma gidiyo.:D

Panich

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk iki foto kendi arabam deneme yapmıştık lastikçi ile ama bu jantların bijon aralığı 5 x 112 bizim arabalar 5 x 110 kimi uyar diyo kimi uymaz diyo bende bıraktım bu şekilde geniş bir zamanda bakacam tekrar. ilk resimde ki jant da benim çok hoşuma gidiyo.:D
Teşekkürler cevabınız için hoş bjulduk :) ya ben Ankara iskitlere giittim bizzat görüştüm aynen senın duydugun cevapları coğu kişiden arkadaş ortamından sonra iskitlere gittim ve bütün Jant lastikciler ilk başta sürter dediler ama hallederiz sürtmemesı için problem değil bu dedi bilmiorum artık bakıcaz kılıfa uygun bırseyler suan para bırıktırıyorum jant lastik alacak param var ama toplu olarak yaptıracağım için toplu para lazım tesisatıydı ıvırıydı zıvırıydı vs vs cok isimiz var peeeh :D

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu jantlar yerine arac gri ise gt janti. oda olmadi.5 kollu bir jant secin bence

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vectra B ler ağır duruşlu araçlardır, o nedenle Tofaş'lar gibi üzerinde fazla oynama yapmaya gelmezler. Jant seçimi konusunda İbrahim'im dediği gibi GT jantı kullanmak daha mantıklı. Geniş jant seçiminde/uygulamalarında satıcıların söylediklerini dikkate alma, olur derler ama daha sonra olmazsa "bunları kullanmışsın" diyerek jantları ve lastikleri geri almazlar, elinde kalanları yari fiyatına satamazsın. Kendimden örnek vereyim, kışlık lastiklerim için Vectra B ye çıkma omega jantı almıştım, omega jantı B kasa jantlarından göre çok az geniştir, orijinal ölçülerde lastikler kullandığım halde araç boşken hiç bir sorun yaşamıyordum ama araç yüklü ( içinde 4 kişi varken) bir şekilde uzun yolda kasislerde yaylanırken tekerlekler çamurluklara sürtüyordu :(.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her zaman GT jantı favorimdir. Hem orijinal jantı hemde havası çok güzel.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi ve murat abi çok haklılar, opel sahibi arkadaşlarım arabaya ne taksak dediklerinde orjinal opel parçaları önerdiğimde bana çok kızıyolar ama inanın vectra abartılı modlamaya yatkın araç değildir. GT jantı + ön yan arka ekler çok çok güzel duruş sağlayacaktır. Hiç de sevmediğim bir insana ait olan Vectra B2 Sport var, daha önce görmüşseniz o aracın ne kadar hoş olduğunu bilirsiniz.

Panich

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu jantlar yerine arac gri ise gt janti. oda olmadi.5 kollu bir jant secin bence

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
Evet aracım Gümüş gri renginde gt jantı gerçekten ıstemıyorum hanı bıraz farklı ama güzel şeyler olsun diye düşünüyorum kafam cok karısık suan gerçekten yapmıskende tam yapmak ıstıyorum illa bu gönderdıgım resımdekı jant olacak diye birşey yok daha ne jantlar var birini yaptırmak istiyorum ince yanak ve geniştaban olmazsa olmazım diye düşünüorum kendi açımdan yaşım genç hani ilk defa kendi aracıma sahip oldugum ıcın yaptıkca yapasım geliyo ki zaten abartılı bir modifikasyon uygulamıyacağım.

Panich

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi ve murat abi çok haklılar, opel sahibi arkadaşlarım arabaya ne taksak dediklerinde orjinal opel parçaları önerdiğimde bana çok kızıyolar ama inanın vectra abartılı modlamaya yatkın araç değildir. GT jantı + ön yan arka ekler çok çok güzel duruş sağlayacaktır. Hiç de sevmediğim bir insana ait olan Vectra B2 Sport var, daha önce görmüşseniz o aracın ne kadar hoş olduğunu bilirsiniz.
Benım zaten düşüncem abartılı bir mod değilki ince modifiye ses sistemi egzoz jant ve lastik önemli benım açımdan yaşım genç oldugu ıcın bunları istiyorum sadece okadar abartıya kaçmıyacagım yani.