Opel vectra B kasaya Bu jant gidermi??

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
vectaya en güzel 5 kollu jantlar yakışır. gt jantı bunların en güzel örneği. imzamda gt ve jantı var :D modifiye demek illa orjinal ne varsa sökerek değiştirmek değildi. piyasada bir çok ürün orjinalden çok daha kötü. daha önceki arkadaşlar herşeyi söylemiş zaten. ön, yan, arka marşpiyer, cam filmi bide ağır 5 kollu jant ideal. bence modiyife kısmını dış görünüşe değilde motor kısmında kullan. mesela dereceli egzantirik, headers, hava filtresi gibi ufak tefek değişiklikler ile çok daha iyi olur.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Jantlarda kendim de kullandığım Tempest model Kormetal jantları oldukça beğeniyorum: http://jant.kormetal.com/jantdetay.aspx?wheelid=94

Uygun fiyatlı ve sağlam oldukları için kullanıyorum KM jantları + aracınıza 5 kollu bir jant güzel gidecektir. Başka tasarımlı 5 kollu jantları da var onlara bir göz atın.

Çok gürültülü egzozlar karizmatik gibi gelse de bir süre sonra bayacaktır. Eğer katalizör eskidiyse onu söküp düz boru takın. Böylece ayarında bir egzoz sesi elde edilebiliyor. Katı atmayın muayenede lazım olacak.

Lastik de Dunlop SP Sports 01 var hem fiyat uygun hem de lastik oldukça sağlam.

Pek çok yaşı küçük arkadaş maalesef araçlarını maymuna çeviriyor, modifiyenizi yaparken Bülent Ersoy'a çevirmeyin aracı lütfen :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gormetal,cms gibi jantlar deyince benim gözümün önüne şahin doğan türü araçlar gelir bir opele asla takmam :(

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Gormetal,cms gibi jantlar deyince benim gözümün önüne şahin doğan türü araçlar gelir bir opele asla takmam :(

Yeni araç olsa haklısınız ama arkadaşın aracı da oldukça eski bir araç, üstünde aykırı durmayacaktır :) Bu önyargının nedenlerinden biri de tabii tofaşçıların genelde bu markaların en ibiş jantlarını kullanmaları :D yoksa sade ve hoş modelleri de var