Opel vectra c benzin pompası Acill

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlarım. 2004 model opel vectra c elegans sahibiyim. 4 ay önce arabamın benzin pompası yanmış(abim binerken yaşandı bu olay) daha sonra usta benzin pompasını ve benzin filtresini değiştirmiş. Aracım o tamirden sonra ilk çalıştırmalarda geç çalışıyor. Sanki aküsü bitmişte zor çalışır gibi. Bu durumdan çok rahatsız oluyorum. Tekrar tamire götüreceğim bugün. Muhtemelen benzin pompası yeniden değiştirilecek.abim Fakat abim aldığı benzin pompasının markasını hatırlamıyor. Bende formdan araştırdım fakat tam cevap bulamadım. Bu durumda ne yapmalıyım. Vectra c kasaların orijinal benzin pompası hangisi. Kaç bar olanı almalıyım. Yada orijinal olduğunu nerden anlarım. Çünkü fiyatlar arasında yarı yarıya fark var. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bosch un benzin pompasini alin uzerinde sari kucuk kisimlar var orjinalligini ambalajindaki hologramdan anlarsiniz ambalaji kutusu bile ayirt etmeye yeterli

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Bugün opel servisi ile görüştüm gm markasını kullanıyorlarmış. Fiyat olarak 600 tl söylediler. Bende kendi ustama götürdüm. Bakalım ne olacak

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
3.5 bar bosch ya da delphi alın 100 tl civarı fiyatı vardır,açmışken hortumunu da gm marka ile değiştirin, 40 tl fiyatı var....

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah hocam. Yarın ustamla bu konuyuda konuşacağım. İlginiz için teşekkür ederim

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hortumu gm alın ama pompaya asla 600 tl vermeyin hocam yetkili servis bile orjinal bosch takıp tavsiye ederken gerek yok.ceyregin altina benzini dusurmeyin tamamdir hicbisey olmaz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustam saolsun işi 80 liraya halletti. Hortum çatlakmış birde pompanın süzgecini değiştirmiş. Aracım şuan eskisi gibi hemen çalışıyor.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
eğer hortumu gm takmadığın 2 hafta içinde aynı sıkıntı olur...

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımlaşma fikir alışverişi çok güzel arkadaşlar sorunlarımızı bu şekilde ve kalifiye usta araştırıp birbirimize yardım ettiğimiz sürece arızalar tez zamanda giderilir, saygılar..