Opel Vectra hakkında ..yard!m

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa arablar süper gercekten ben biniyorum bayılıyorum yakıt olarak ortalama 8-9 civarı yakıyor kalkısta yavaş gercektende drag a giremezsin bu arabayla tutup 2.2 almak var ama vergisi basımı donduruyor onunda ama yaa bu arabaya yada ya comfortun full u yada elegance alıp tüp taktırcam öyle binicem baktım 140 150 civarı yakıt miktarı veriyorlar ama fazla yağ eksiltiyormuş 4 katı civarın da korkumda bu zaten motora bişey olurmu diye ama araba güzel gercekten

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun.Bence denemeden karar vermeyin derim 1.6 kasayı kaldırmaz diyorlar,2.0 çok yakar o zaman hangi benzinli modelini alalım vectra'nın:rolleyes: 1.6'yı kullanma imkanınız varsa mutlaka test edin;)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sapphire' Alıntı:
Bende 2003 comfort var,çok memnunum.Gayet sessiz ve konforlu bir araç.A.B.S,8 havayastığı ,yol bilgisayarı,radyo-cd çalar,elektrikli aynalar,cruise control,kendiliğinden kararan dikiz aynası,lastik basınç sensörü v.s gibi donanımları var.ayrıca umut'un dediği gibi eleganceler esp,tc,elekrikli perde gibi daha zengin donanıma sahipler.Yakıt tüketimi derseniz şehirdışında bir çok kere denedim 100km'de,80-90 km hızı geçmeden 4 ile 4,5 lt arası ortalama tüketimi gördüm(yaklaşık 120 km'lik mesafede).Klima açıkken ve biraz daha hızlı giderseniz bu değer 6,5-7 lt civarı oluyor.

hoca naptın sen yaa bu dedigin degerler vectra için rekor yanii 4 4.5 litre görmek mümkün degil nasıl bir arabadır bu sendeki takdir ediyorum eger vectra ya bu kadar yaktırabiliyorsan helal olsun benim araba böyle az yaksın bi kurban kestim bi tane dah keserim yaff:D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8 i var kardeş 2. eli hiç denk gelemedi ama bana, bi bak istersen almışken alabiliryorsan bulabilirsen 1.9 dizeller var piyasada vergisine katlanırım dersen cidden tavsiye ederim ama onlarda hep baz modeller işte ahhh ahhhhh

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haa bu arada da transporterı sattık diyorsun yaa çoook arıyacaksın o arabayı çoooook ondan aldıgın tadı hiçbir arabada alamazsın emin ol

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
hoca naptın sen yaa bu dedigin degerler vectra için rekor yanii 4 4.5 litre görmek mümkün degil nasıl bir arabadır bu sendeki takdir ediyorum eger vectra ya bu kadar yaktırabiliyorsan helal olsun benim araba böyle az yaksın bi kurban kestim bi tane dah keserim yaff:D
5.viteste 80-90 km/sa.geçmeden ve mümkün olduğunca gaza az basarak.tabii denediğim güzergah genelde düz yoldu keşke fotosunu çekseydim:) aslında ne kadar düşürebilirim diye özel birkaç deneme denebilir yoksa belirttiğim gibi daha normal bir kullanımda 6 lt civarı oluyor.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa 6 bile olsa gene düşük gene düşük 41.5 kere maşşALLAH diyimde nazar degmesin kardeş ne diyeyim ben deniyorum deniyorum olmuyor düşüremedim kazasız belasız az yakıtlı günler gecirmen dilegiyle:D

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2,0 derim.1.6 dan daha az yakacağını ve istediğinde ayağın altında benzinini ödeyip kullanabileceğin bir güç.

Uqurrr-

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iLqiLendiqi için t$k ediorm yeni aracımı aLdım ama Vectra deiL : ( yakıtı yüzünden ...yeni aracımız yeni connect glx bu da qüzeL araç memnunuz araçtan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...