opel vectra ne zaman üretime geçecek?

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin siteye bi girdim vectra yok kaldırılmış!

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia b çikmadı daha dur :) C ye var

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
vectra bir yıldan fazla bir zamandır o listede yok. yirmi otuz yıl sonra b kasası üzerinden yeniden tasarlanarak efsane geri döndü diye girer piyasaya diye düşünüyorum

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra'yı Vectra yapan B kasa olduğuna göre, Vectra B'nin tekrar çıkması gibi bir olay da olmayacağına göre hayali bile gereksiz oluyor. Çıksa ilk ben alırım, isterse fiyatı 60 milyar olsun.

Şöyle bi lacivert renk içi krem deri döşeme, sunroof, xenon, 2.0 motor ve otomatik vitesli bir sıfır kilometre B'ye kim hayır der. 20 sene binerdim.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Vectra'yı Vectra yapan B kasa olduğuna göre, Vectra B'nin tekrar çıkması gibi bir olay da olmayacağına göre hayali bile gereksiz oluyor. Çıksa ilk ben alırım, isterse fiyatı 60 milyar olsun.

Şöyle bi lacivert renk içi krem deri döşeme, sunroof, xenon, 2.0 motor ve otomatik vitesli bir sıfır kilometre B'ye kim hayır der. 20 sene binerdim.

Aslında öyle bir vectra olacak. Bir de 3.0 CDTI Opel Signum motoru koysalar o vectraya. Uçar uçar. :cool:

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectrayı vectra yapan ve opele itibar veren A kasadır.. A kasa vectra, D sınıfında hem türkiyede hemde dünyada satış rekorları kırmıştır. Mesela A kasa zamanında vectra ile passat arasında %20-30 gibi bir fiyat farkı vardı ve ilginç gelebilir ama vectra daha pahalıydı. A kasa için mercedes E200 ün canına okuyan rakibi denir.. A kasa çıktıktan sonra e200 de dahil olmak üzere pek çok D sınıfı korkunç piyasa kaybetti.. Ta ki B kasa çıkana kadar. B kasa opel için tam bir hezimet oldu. Passat fiyat olarak evvela vectrayı yakaladı , kısa zamanda da geçti. Ve bir daha asla vectra passatı piyasa olarak geçemedi. B2 denilen makyajlı kasada durumu kurtarmaya yetmedi. C kasa biraz kıpırdanma yarattıysada c2'nin astra H'ye aşırı benzerliği nedeniyle bu kasada bekleneni veremedi.

İnsignia'nın çıkmasının nedeni ise opelin beceriksiz ceo'sunun tüm suçu "vectra" ismine atmasıdır. Kendi beceriksiklerini "vectra" ismini yok ederek örtbas ettiler. Yeni bir isim, temiz ve sorunsuz bir isimdir. Bu nedenle opel yetkilileri "insignia vectranın devamıdır" demediler ve demiyorlarda..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
vectrayı vectra yapan ve opele itibar veren A kasadır.. A kasa vectra, D sınıfında hem türkiyede hemde dünyada satış rekorları kırmıştır. Mesela A kasa zamanında vectra ile passat arasında %20-30 gibi bir fiyat farkı vardı ve ilginç gelebilir ama vectra daha pahalıydı. A kasa için mercedes E200 ün canına okuyan rakibi denir.. A kasa çıktıktan sonra e200 de dahil olmak üzere pek çok D sınıfı korkunç piyasa kaybetti.. Ta ki B kasa çıkana kadar. B kasa opel için tam bir hezimet oldu. Passat fiyat olarak evvela vectrayı yakaladı , kısa zamanda da geçti. Ve bir daha asla vectra passatı piyasa olarak geçemedi. B2 denilen makyajlı kasada durumu kurtarmaya yetmedi. C kasa biraz kıpırdanma yarattıysada c2'nin astra H'ye aşırı benzerliği nedeniyle bu kasada bekleneni veremedi.

İnsignia'nın çıkmasının nedeni ise opelin beceriksiz ceo'sunun tüm suçu "vectra" ismine atmasıdır. Kendi beceriksiklerini "vectra" ismini yok ederek örtbas ettiler. Yeni bir isim, temiz ve sorunsuz bir isimdir. Bu nedenle opel yetkilileri "insignia vectranın devamıdır" demediler ve demiyorlarda..

bu konuda size katılmıyorum:p. vectra a kasa ile passat aynı yılların araçları değil.yanlış hatırlamıyorsam vectra a 92 de passat 97 de başladı.eğer aynı model passattan bahsediyorsak,passatın ülkemize girdiğinde Ankara/Emek 8. ve 10. cadde de ikinci el alman arabaları satan bir galeride çalışıyordum.sıfır passat için volkswagen bayilerinin 6 ay ileriye gün attığı günlerde bizim ikinci el passat için Adana'ya bile gidip geldiğimiz oldu.o yıllarda bmw ve mercedesin koltuğu sallandıysada bunu yapsa yapsa passat yapmıştır,bizden passat almaya gelen müşterilerimizin takasta bırakıp gittiği araç ya bmw yada mercedes idi.o yıllarda vectra a kasanın fiyat konusunda passattan daha fazla olduğunu vede passatın koltuğunu salladığını sanmıyorum.şunu da belirteyim ki;yine o yıllarda vectra b yi de peynir ekmek gibi satıyorduk.
taaa o zamandan kaldı bendeki bu vectra hastalığı,yan dikiz aynalarına hasta olmuştum,hala a hastayım.

Son düzenleme: