OpelAstra1997

ENDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş, kazasız sürüşler

yarens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamünaleyküm. yaklıaşık 6 aydır gelememişim. vay be ne uzun zaman olmuş. Güzel günlerdi.. Hepinize hayırlı günler

yarens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamünaleyküm. en son mesajım 25.02.2007 de imiş. şu an 2008 deyiz. 1 yıl oluş gelmeyeli. Ve forum eskisinden daha iyi görünüyor. Bütün opelcilere Selamlarım olsun

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi aracın güzel gerçekten temizmiş:good:
Kazasız belasız binmek nasip etsin ii böylece aramıza bi F kasalı üye daha katılmış oldu abi gerçekten harika arabalar ya benim şahsi yorumum gerçekten hastası olduğum araçlar ama tabi GSİ daha bi başka:)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı astra'dan bendede vardı...Bordo rengiydi benimki...Cok güzel araclar...Km'si dolmustu ondan dolayı sattım...260.000 km ye gelmisti...:)jantlar güzel olmus egzosda...Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...
Gerçekten öle araçlar abi ya bi kaç sorum olacak ama kusura kalmayın abi ya bu kmye gelesiye kadar seni hiç üzdümü yani üzmekten kastım periyodik bakımları dışında hiç sorun yarattımı başka sitelerde bizim F kasaları hatta hatta ECOTECH motorları baya baya deli gibi yakan yaktığı halde yerinden kımıldamayan boyuna sorun çıkartan araçlar olarak göstermişler :( 260.000 gerçekten bi araç için baya ii bi km o yüzden biliginize danışıyım dedim;)

nedimgok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan :)

yarens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar.Ben forumu takip edemediğimden dolayı devamlı bu sayfamın üzerinden mesaj atıyorum. Ama uzun yıllardır bu siteyi bırakmadım. üyelik tarihimden'de anlaşılıyodur.Allah herkesin arabasını kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Mesaj atan arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum. Ağustos ayında Askere gideceğim bi aksilik olmassa. Eğerki gidecek gibi olursam. Arabamı buraya yayınlayıp satma düşüncesindeyim. Dosta gidecek bi araba olduğu için,buradada çok güzel bi dostluk kurduğunuza inanarak yayınlayacağım inşallah.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamünaleyküm cümletten. Bi opelci olarak sitenizi geç keşfettim. Yaklaşık 3 ay oldu arabayı alalı. Hiç resim göndermedim.Sizin siteye Nasipmiş. Hadi hayırlısı bakalım.

resim007dz0.jpg

resim008wo3.jpg

resim018rp1.jpg

resim019xx1.jpg
Kardeş üye otomobilleri bölümünde "astra f ciler buraya" başlığı altında f kasacılar bilgi paylaşımında bulunuyoruz.f kasa sahibi olarak seni de bekleriz:)

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah