opelim.net@hotmail adresi

nickiniz_opelim.net@hotmail.com adresi

• [email]nickiniz_opelim.net@hotmail.com[/email] olsun

Oy: 18 51.4%
  • [email]isminiz_opelim.net@hotmail.com[/email] olsun

Oy: 4 11.4%
  • Ne gerek var böyle şeye

Oy: 13 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
ya arkadaşlar msn alıcaksanız alabilirsiniz bn aldım gokalp@opelim.net diye vip üyeliğe gerennnnnnnnnkkkk yoooookk :)

daha öncede yazmıştın bende dalga geciyorsun zannettim gerci hala öyle zannediyorum ama madem aldın dostum link verde bizde alalım dimi yaaw:alkis:

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
gokalp' Alıntı:
ya arkadaşlar msn alıcaksanız alabilirsiniz bn aldım gokalp@opelim.net diye vip üyeliğe gerennnnnnnnnkkkk yoooookk :)

Gökalp bunu söylerken yanında ek bilgiyi de versen iyi olur...

Bu mail ile sadece msn hesabı oluşturabilirsiniz... Zaten messenger üzerinden istediğiniz uzantalı mail adresi oluşturabilirsiniz ancak mail alış verişi yapamazsınız. Sadece Messenger' ınızı kullanırsınız o kadar... Bilginiz olsun...

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olsun yaw linki isteriz. biz de opelim.net uzantılı msn istiyoruz. mail gelmese de olur.:D

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
daha öncede yazmıştın bende dalga geciyorsun zannettim gerci hala öyle zannediyorum ama madem aldın dostum link verde bizde alalım dimi yaaw:alkis:

bende de var. dalga geçmiyor yani.istersen ekle ve gör :avci87@opelim.net (ama açık olmaya bilir onun için : mesutavci@mesutavci.com adresini devamlı kullanıyorum. bunu ekleyince anlarsın zaten :D