OPEL'imi,Takas Edeceğim Ne Dersiniz ?

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin araba bence protona göre 10 numara araç eğer takas edeceksen illaki başka araçlara bak proton için değmez

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlara katılıyorum senin araban 10 numara. değiştireceksen daha iyi bi araçla değiştir. yok protonun lpg li olması seni aldatıyorsa opeline taktır daha rahat edersin.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görünüş bakımından tigra daha güzel...
protonun rengi MAT gibi...
gerisini bilmemm...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tigra yı meraklısını bulup satabilirsin, gençler ilgi gösterir ama proton u satmak istediğinde çok zorlanırsın gibime geliyor.Bu fiyata daha bildik bir markanın arabalarından alabilirsin.Bence böylesi senin için daha iyi olur.Hem de parça-servis gibi sorunlar yaşamazsın.

mdursungul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yorumlarınızı okudum ve inanın cok kararsızdım ama artık kararımı verdim protonla değiştirmekten vazgeçtim. bu arada ben 4 kapı ararken 2 kapı protonu düşünmemin nedeni araba gerçekten çok temizdi motoru kaportayı falan gösterdik servise usta kusursuz dediydi bide proton 2 kapı ama arkaya rahat 3 kişi biniyor ama benim tigraya 2 kişi zor biniyo boyunları tutuluyo o yuzden düşünmüştüm ama size değiştirme deyince vazgeçtim zaten aklımda b kasa vectra var, temizini de bulmak cok zorlaştı umarım bulurum.

hepinize ayrı ayrı teşekkur ediyorum.

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin araban onunkinin yanında kız gibi duruyor, o yüzden hiç tavsiye etmem.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yorumlarınızı okudum ve inanın cok kararsızdım ama artık kararımı verdim protonla değiştirmekten vazgeçtim. bu arada ben 4 kapı ararken 2 kapı protonu düşünmemin nedeni araba gerçekten çok temizdi motoru kaportayı falan gösterdik servise usta kusursuz dediydi bide proton 2 kapı ama arkaya rahat 3 kişi biniyor ama benim tigraya 2 kişi zor biniyo boyunları tutuluyo o yuzden düşünmüştüm ama size değiştirme deyince vazgeçtim zaten aklımda b kasa vectra var, temizini de bulmak cok zorlaştı umarım bulurum.

hepinize ayrı ayrı teşekkur ediyorum.
:good:
temiz bir vectra b al bin derim.yol tutuş,konfor,performans özelliklerinden çok memnun kalırsın.ayrıca içi de çok geniş.