Opelin Yaptığına bakın

exalted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.uokings.gen.tr
Aracımda 2 parça bozuldu gösterge paneli ve beynimi sanırım. Servisleri bilirsiniz laf almak imkansız bozulan parçayı bile söylemiyorlar. Neyse parçalar Türkiye'de yok yurt dışından gelecek nezaman geleceği ise belli değil 2005 model corsa parçası yok. Sizce yurt dışından bu parçalar nekadar sürede gelir tahmini bilgisi olan varmı? Nekadar zaman arabasız kalacağımı öğreniyim bari Telefonda soruyorum süre bile veremiyorlar yok böyle bişey. Ama opelin böyle bir saçmalık yapması beni arabasız bırakması çok yadırganacak bir durum bence?

Son düzenleme:

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haydiiiiii. alala parca sıkıntısını ilk defa sizden duydum

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yurt dışından gelmesi yaklaşık iki haftayı bulabiliyor.

exalted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.uokings.gen.tr
Zaten 3 günde sorunu çözdüler 1 haftadır serviste 2 haftada gelmesi 1 aya yakın süre arabasız kalınırmı ya çok terbiyesizlik bence... Opel gözümde bitti. Madem parçası Türkiye'de yok arabası neden var!

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda 2 parça bozuldu gösterge paneli ve beynimi sanırım. Servisleri bilirsiniz laf almak imkansız bozulan parçayı bile söylemiyorlar. Neyse parçalar Türkiye'de yok yurt dışından gelecek nezaman geleceği ise belli değil 2005 model corsa parçası yok. Sizce yurt dışından bu parçalar nekadar sürede gelir tahmini bilgisi olan varmı? Nekadar zaman arabasız kalacağımı öğreniyim bari Telefonda soruyorum süre bile veremiyorlar yok böyle bişey. Ama opelin böyle bir saçmalık yapması beni arabasız bırakması çok yadırganacak bir durum bence?
15 GÜNE GELİR MERAK ETME EN BABA 1 AY BEKLERSİN

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu benim anlamadığım yasal olarak belirli sayıda parçayı bulundurmak zorunda bu adamlar. parça yok ne demek o da ilginç yani.

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sana hangi parçanın arızalı olduğunu ve nekadar süre içinde geleceğini söylemek zorundalar al yanına bir noter verdikleri cevabı tespit ettir ver tüketici hakları mahkemesine her il ve ilçede hükümet binalarında var 3-5 harcaman olucak amamahkemeyi kazanırsan beklediğin süre için tazminat hakkın doğar o da onlara yeter koca opel de parça yok diye bişey olamaz bence yada tut bir çekici yüklet arabayı başka opel servisine götür

violetpee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç gerek yok abi... 2006 model astra 1.3 cdti için elimizde beyin yok dedi opel odak... Arayıp hakikaten hiç tedirgin olmadan bikaç sağlam küfür ediyosun kafa adamlardan birine, o zaman ertesi gün geliyo parça... şerefsizlik yapıyolar başka bişey değil...