Opelinizle Hiç Yolda Kaldiniz Mi

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bi kere evin önünde kaldım benzin pompası yüzünden... başka zaman yolda kalmadım hiç... araba 52,000 km'de

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nazar Değdi

Soun yaşayan arkadaşları gördükten sonra, koçum benim dediğim arabam işyerimin önünde 280 kişiye rezil etti beni. Daha yeni servisten çıkmasına rağmen, kontağı çevirdim (buda rezillik anımdı) marş tık dedi kaldı. Akü bitmiş.:D Bende ceza verdim işyeri önünde 3 gündür çamurlu çamurlu duruyo :D .

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gdonmez77' Alıntı:
gökalp senin araba klasik "PAZARTESİ ÜRETİMİ" kokuyor. eskiden beri halk arasında öyle bi söylenir ya, pazartesi işçiler çok sallama çalışır, o yüzden pazartesi üretimi araba alınmaz diye :)
Tabii bide Astra larda Polonya faktörü var. Opel Kore (Chevrolet orda bitiriliyor) ve Polonya (Opel astra Corsa Combo) fabrikalarını devreye soktuğundan beri sıfır araçlar daha çok servise gidiyor.

Not: Bunu ben demiyorum, Egem (izmir baş bayii ve servisi) söylüyor. Opellerde kalite düştü diyorlar. Opel'in birçok parçası Kore fabrikasında üretilip, polonya da montajlanıyormuş. Alman malı Opel i araki bulasın :D

tamam da arabamın hangi gün üretildiğini ne bileyim:D :kop:

sakızcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pedodentist' Alıntı:
Opel her zaman bana Eski Ford Taunus (1977) yi hatırlatıyor. Yolda giderken hiç sorun olmuyor ama motoru stop ettikten sonra ne olacağını bir tek Allah biliyor.
sana sonuna kadar katılıyorum

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarına güvenirsen kalırsın walla...Bugün baya yoğundum.Bilgisayarda 100 km yazıyodu.Bende bankaya yetişicektim.Dönüşe alırım dedim.Şehir içinde küt stop etti.Benzin bitti tabi.Kaldık yol ortasında.Allahtan benzinci 500mt ilerdeydi.Gittim,koca benzincide boş şişe bulamadım.Hadi yarım saat şişe ara bakalım.Nerden bulcam derken bi ağacın yanında görüverdim hemen.Neyse doldurdum yallah istasyona.Bi daha yol bilgisayarına güvenmem sizde güvenmeyin walla...

hazera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk astramla 135.000,ikinci astramla 285.000,combomla 115.000,vectramla 45000, şu an sahip olduğum corsamlada 35.000 km yol yaptım ve hiç yolda kalmadım neden opel tercih ettiğimi sanıyorsunuz

han-13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ewet maalesef ilk aldığım zamanlar benzin pompası dağılmıştı nasıl oldu hala anlayabilmiş değilim..

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeme içme opelden geçme hiç kalmadım yolda bundan önce doğan slx wardı oda hiç bırakmadı çok şükür