Opelinizle Hiç Yolda Kaldiniz Mi

Cogo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah'ıma çok şükür arabama kız gibi bakarım ve bu zamana kadar hiç kalmadım...

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B ile 200.000km yol yaptım. Bir kere bile yolda kalmadım. Vectra C ile 3 kere yolda kaldım. İkisi ilk 10.000km içinde kötü benzinden kurum bağlamadan araç ışıklarda stop etti kaldı.(aracın suçu yok) 65.000de debriyaj balatası sıyırdı.Masraf 1000ytl :(

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13 sene renault spring kullandık .2 defa yolda kaldık.1. servisteki ustamız radyator borusunu gevsetmiş su kalmadı yanıyodu arab.2. Hopa da pis benzin yuzunden..opel yolda bırakamaz.eniştem ankara istanbulu yağı bitmiş vectra ile geldi.şahidim..

H

hjkl

Bilgi Girilmemiş
Opel Zafira Ele. 2004 ile kalmadım ama araba 2,5 yış içerisinde en az 20 durdu EGR valfi yüzünden genellikle hızım 80-100 arası

fatih_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
82 dizel ascona ile ben küçüktüm ama hatırlıyorum defalarca 95 veca 2.0 ile bi kere tüp taktırdığımızda vec b ile hiç 2002 combo ile 1 kere ehliyeti yeni aldığımda arkadaşları pikniğe gtürdüm aksam oturdum koltuğana marş bası ama clışmadı dağda kaldıkk 3-4 saat sonra bastım marsa gayet normal calıştı başka sıkıntı olmadı... corsa daha 1 ay olmadı babamdan bana binmeye kalmıyo bile ama bindiğim zaman yolda bırakmadı

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne bi de yolda mı kalacağım :eek:, ben servislerde yaşamayı tercih ettim.:kop:
Opel arızalarının haricinde sağlam arabadır.:pon:

Ümi :cool:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kaldım
1 defa araba gaz yemedi kaldım öle sonra gaz yemeğe başladı...

hasan1580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectra 223 bin civarında bugüne kadar yolda bıraktığını hatırlamıyorum

italstyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ne yalan söyliim bu vectra beni çıldırtmaya başladı.Masraf üzerine masraf.En son direksiyon kutusunu tamir ettirdim,silindir kapağı traşlandı (su eksiltiyordu araba),triger bilyeleri dağılmış ki yeni değişmişti tekrar değişti oh be bitti derken,1 hafta sonra sabah çalıştırdığımda bi garip tıkırtı geldi motordan 5 km sonra bilgisayar uyarı verdi 'su seviyesini kontrol et'diye servise götürdüm park etmemle beraber aracın altından su boşaldı haydaa bu kez de devir daim pompası gümlemiş.Açıkçası artık korkmaya başladım her sabah çalıştırırken acaba bugün neresi bozulacak diye.Aldığıma bin pişman oldum senelerce corolla kullandım bir kere bile yolda bırakmadı şuan babam kullanıyor 350 000 kmde daha motor rektifiye olmadı.Gerisini siz düşünün.
Vectrayı değiştirecem ama yaptığım masrafa yanıyorum biraz daha idare etsin sonra güle güle.