opelle kaza yaptınız mı?

COMMODORE GS/E

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla uzun zamandır foruma katılamıyordum yaşadığım kazadan dolayı bu konu fırsat oldu benim için.geçen kasım ın 13 ünde aydın yakınlarında bir bayan bana arkadan tam 130 km/h ile çarptı ve vectra m pert e çıktı.akşam saat 21.30 civarında yağışlı bir havada çok süratli gelen bu bayan yola çıkan atlardan kaçayım derken bana çarptı.çok şükür ALLAH 'a arkada oturan kızım dahil hepimiz burnumuz bile kanamadan çıktık araçtan.çarpmanın etkisi ile 13 mt. ileriye karayolu ile tren yolu arasındaki içisu dolu çukura düştük.o nu düşünüyorum da altımda başka bir araç olsaydı halimiz ne olurdu acaba?ve bunu düşünerek hemen perte çıkan vectra mın tıpa tıp aynısından aldım.ALLAH kimseye kaza vermesin.ama ben ve ailem hayatımızı önce ALLAH'a sonra da vectra ya borçluyuz...

frzmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda yazmasam olmaz arabamı alalı 3 ay oldu başıma gelmeyen kalmadı:( bir defa ben suçum wardı aniden yola daldım acemicilikten bi sol far gitti oondan 2 3 hafta sona wirajda sawruuldum sol taraf tamamen gitti en son 2 gün önce kırmızı ışıkta dururken adamın teki gelip arkadan çarptı tamponumu kırdı bagaj kapım çöktü..ben anlamadım herşey beni mi buluyor hala da bıkmadan usanmadan sürmeye dewam ediorum ama bu gidişle arabanın deişmeyen parçası kalmıcak:(

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diikkatli ol her zaman şans yanımızda olmayabilir,

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelle biz kaza yapmadık ama bizim 98 Astra'yla babamın bi arkadaşı kaza yapmış.Kastamonuya giderken yolun kenarındaki buz ve buzun altındaki mıcırlara kapılmış araba yaklaşık 25 mt felan gittikten sonra 4 takla atıp 50 mt yukseklikteki bi yerden kayalara çarpa çarpa uçmuş araba.Araba o kadar takla atmasına rağmen tavanında ufak tefek ezikler varmış herhangi bi içeriye göçme v.s yokmuş arabanın içindeki 4 kişinin 2si yara almadan 1sinin beli çatlamış birisininde omuzu kırılmış tabi o kadar yüksekten çaya uçan araba hurdaya çıkmış ama içindekilere fazla bişey olmamış.emniyet kemeri takılı olmadığından airbag patlamamış ama opel gerçekten sağlam arabaymış.

burakatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kalendersigorta.net
Benim araba çok çekici olduğunda 3 4 kere yanlardan ve arkadan darbe aldım allah şükür opelimle bi ayna çatlattım başka bi kendi irademle yapmış olduğum kazam yok

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin arabada gerçekten çekiciymiş jantlar ve arka stoplar iyi uyum sağlamış

harundal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model vectra B ile 80-90 km/h gibi bir hızla kavşakta aniden çıkan 2005 model megane scanic e tam iki diregin arasından vurdum. benim otonun önü göçtü. megane yandan haşat oldu. beni evel allah sonra hava yastığı kurtardı. airbagların ikiside açıldı. emniyet kemerim takılı değildi. ben hiç yaralanmadım. megane de ki adamlarında yanhava yastıkları açıldı. onlarada bişey olmadı. benim oto opel değilde başka bir araba olsaydı tahminim pert olurdu. bende göçerdim.

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ay falan oluyor biri yandan carpmıstı alkoluydu