Opellerimiz Maksimum Kaçi Gördü??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhabbetinize limon sıkmış olmayayım ama; bugüne dek yüzlerce trafik kazası kurbanına acil serviste müdahele etmiş bir hekim olarak, sürücülükte asıl marifetin ''hız yapmak'' DEĞİL , GEREKTİĞİNDE HIZLANABİLMEK ( VE DURABİLMEK!) olduğunu hatırlatmak isterim.. O göstergelere ,o ibrelere kapılarak yaşanan içi boş heyecanlar acil servislerde çok acı sonlanıyor arkadaşlar... Sürüş felsefeniz 'basmak' olmasa keşke...

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06UF' Alıntı:
Muhabbetinize limon sıkmış olmayayım ama; bugüne dek yüzlerce trafik kazası kurbanına acil serviste müdahele etmiş bir hekim olarak, sürücülükte asıl marifetin ''hız yapmak'' DEĞİL , GEREKTİĞİNDE HIZLANABİLMEK ( VE DURABİLMEK!) olduğunu hatırlatmak isterim.. O göstergelere ,o ibrelere kapılarak yaşanan içi boş heyecanlar acil servislerde çok acı sonlanıyor arkadaşlar... Sürüş felsefeniz 'basmak' olmasa keşke...

:alkis:

psiko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
max speed :290

zamanında bizim pederde calibra vardı onla askeri havaalanında 290 yaptıydık radar lada olctuk

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dn gece çorlu dönüşü astra 1,4 ile 215i yakaladm gene ama bu sefer yokuş aşaı ve br kişi ile(dewir saati kırmızı bölgeye dayandı)yalnz araba bu hızda sağa çekio braz rot balanstan mıdır sorun acaba....

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o yüksek hızlarda leşinizi bulamazlar haberiniz olsun. bi lastik patlasa bittiniz

ben de calibrayla 0 yaptım şöyle ki ibre 250 yi geçti sonra yeniden sıfıra dayandı öyle söliim:D :D :D

sonunda itiraf ettim

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06UF' Alıntı:

:good: :alkis:

ben denemedim, denememde... oncelikle kendim ve trafikteki digerler insanlarin guvenligi sonrasinda ise opelimin sagligi icin ;)

psiko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en hızlı benim

:pon: o zaman anladıgım kadarı ile burda opel ile burda en hızlı ben gitmişim .......................:):)

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
205x40x17 jant + yaklasik 1oo kg set + 4 kisi + depoda ki mazot ve bi ankara donusu opel corsa 1.7 DTI
anca bu kadar daha fazlasi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...