Orijinal Deri Döşeme mi Yoksa Gerçek Deri Döşeme mi?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçek deri sanıldığı kadar dirayetli ve uzun ömürlü olmuyor.. Ne kadar da bakımı yapılsa, çatlamalar ve hatta kırılmalar oluşuyor. Boya salıyor. Sertleşiyor..

Şuanda hemen tüm firmalar orta ve orta-üst segmentlerindeki araçlarında suni deri kullanıyorlar. hem daha dayanıklı, hem daha kullanışlı. Üstlik bakımı kolay, çatlama yapmıyor, ses yapmıyor.. Son olarak fabrika çıkışlı deri döşeme diye aldığınız aracın, bayii tarafından döşemecide deri kaplatılmış olma olasılığıda sanılandan çok çok fazla. Söz konusu araç mercedes, bmw, jaguar falan değilse ve helede normal donanımda olmayan bir döşeme söz konusu ise muhakkak bayii tarafından yaptırılmıştır. Satarken "almanyadan özel siparişle geldi" deselerde, işin aslı öyle olmuyor..

Tavsiyem kendinden delikli olan, hava alabilen, koku yapmayan alman suni deri olur.

Aynen katılıyorum ama ben bmw gibi markada bile bunu gördüm 3.20d sipariş verildi deri döşemeli denmişdi araç deri döşemessiz geldi 3 gün sonra araç deri döşemeli olanla değiştirildiği söylensede aynı araçdı sadece deri yapılmışdı..

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Mustafa ve Hakan Bey;
Gerçekten doyurucu bir bilgi verdiniz. En azından her iki arasındaki + ve -'lleri öğrenme şansımız oldu. Teşekkürler.