Park halindeki astrama arkadan çarptılar(inegöl)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla adama soyleyın sigorta şirketine dünyanın parasını verıyor birde cebinden niye ödesin...geçmiş olsun sizede...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hmm, demek ki trafik sigortasının kapsamını yanlış biliyormuşum.

Yine de sadece tek stop değişecek ise kazasızlık farkını korumak isteyebilir.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka sol stop lambası kırılmış. Tamponda da darbe izi var başka birşey yok. Daha fazlası da olabilirdi şükür diyoruz ama yine de masraf çıktı. Çarpan bir bayan. Plakası almış görenler saolsunlar. O da kendi ismini eşinin ismini vermiş kaçmamış yani. Eşiyle konuştuk. Resmiyete dökmeden aramızda halledelim dedi. Ben de tamam dedim. Şİmdi İnegöl de yaptıramayız ama Bursada güvenilir tavsiye edebileceğiniz opel servisi varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Bursayı hiç bilmiyorum.

Saygılarımla
özel mesaj attım her türlü yardım ederim....

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kazasızlık diye birşey yok diye biliyorum :D kasko gibi işlemiyor...
Var, süprim diyorlar. Kazadan sonra bir kaç sene normalden fazla prim alıyorlar. Ben birkaç sene evvel geciktirdiğim için de hatta aynı şekilde süprim almaya başlamışlardı.

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik sigortalarında kazasızlık diye herhangi birşey yok. Muhtemelen sizin dediğniz kaskodaki hasarsızlık indirimidir. Onunda trafik sigortasıyla hiç alakası yok.
Bu kazada araca vuran kişi eğer sizi uğraştırmadan zararınızı karşılayacaksa tutanak falan tutmayın. Araç satışında falan yapılan her türlü hasarlar artık bir mesajla geliyor. Tam adını bilmediğim bir sorgulama var. Aracın başına gelen herşey sms ile geliyor. Neyse eğer adam masrafınızı karşılamaz ise tutanak tutun ehliyet ve ruhsat fotokopisini alın ve bir yetkili serviste yaptırın aracınızı. Sonuçta sizden para çıkayacak ve serviste orjinal parçalar kullanıyorlar ve size hertürlü yardımı sağlıyorlar. Bursa da en son iki tane yetkili servis vardı.

Ahmet Altınçubuk

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belli bi miktara kadar trafik sigortası oduyor

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende geri geri giderken birine çarptım. ön far kırıldı ve tamponda çatlama oldu. benim trafik sigortam karşıladı. allahtan benim araca bişi olmadı yoksa cepten çıkacaktı biraz...