Pazartesi günü Akşamı İTatsız Bir Olay Yaşadım, Sizlerle Paylaşmak İstedim

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun.iyiki kar yağmış ve hızlı değilmişsiniz.yüksek hızda böyle bir arıza büyük bir kaza demek çook geçmiş olsun.

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"" Ailene ve sana çok geçmiş olsun..Gerçekten çok üzücü ve tatsız bir olay..Allah yardımcınız olmuş bu kadarına şükür cana değil mala gelmiş.""

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
korku flimi gibi yaa çok kötü Allah korumuş valla çok yüksek bir süratte giderkende yapabilirdi bunu

Siyah10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun...İnsanın böyle bir olayı ailesi ile yaşaması çok kötü bir tecrübe Allahtan mala gelmişde sizlere birşey olmamış...Sizler sağ olunda araba her zaman tamir edilir.Tekrar büyük geçmiş olsun....

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun allah korusun yüksek hızlarda da olabilirdi

daha önce belirti falan varmıydı zor geçme falan gibi yata tıkırtı

bir müddet 4 lü flaşörleri yaksaydınız keşke ilk durma anında ve tekrar hareket halinde

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2 gün önce başımdan tatsız bir olay geçti sizlerle paylaşmak istedim.

07.01.2008 tarihinde akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı sırasında Eryaman'daki evime gider iken Şaşmazı geçtikten sonra BEKO fabrikası mahallinde Şanzumanımın bilyasının dağılması neticesinde çok büyük bir kaza atlattım.

Olay şöyle gelişti; İstanbul Yoluna eski Endi mağazasının oradan çıktıktan sonra süratim havanın kar yağışlı olması ve trafiğinde yoğun olmasından dolayı 30 km.hızla giderken birden aracım kızaklayarak hareketsiz kaldı. Tabi bir anda ne olduğunu anlayamadım. Orada o anda kornaların bini bin para ama aracı hareket ettiremedim. 5 dakika sonra aracım tekrar çalıştı ve daha 10 metre gidemeden bu sefer daha acı bir şekilde kızaklayarak kilitlediki hiç sormayın o arada arkamdan bir mazda onada bir tır çarptı. Bu sefer aracından inenler benim üzerime çullanmaya başladılar. Kavga gürültü hiç sormayın tamda otobüs duraklarının önünde. Hele tırcının bir lafı var daha sonra aklıma geldikçe gülmekten kırıldım (kardeşim ben senin kaza yapacağını anlamıştım zaten yerde buz yok niye aracını kaydırıyorsun) şuna bakın insanların ne sabrı ne de saygısı kalmış bir de yanımda ailem var. Ancak bende o anda koptum ve allah ne verdiyse araya otobüs duraklarındaki şahıslar girdi zaten mazdacı hemen aracına bindi kamyoncu ise şaşkınlık içinde kapısını kapattı.

Allaha şükür ki bana, eşime veya oğluma bir şey olmadı ancak malumunuz o yoğun ve sıkıntılı trafikte bayağı zor anlar yaşadık.

Daha sonra aracımı yolun kenarına çektim. Hemen kasko yardımıyla çekici çağırdım ve ustamın yolunu tuttum. Sabah aracıma baktık ki şanzuman delinmiş dişliler parçalanmış yani ayvayı yemişim. Opan'ı Opis'i aradım şanzumanın sıfır fiyatı 8.500,00 YTL. bir diğer ise 8.580,00 YTL. dediler. Ustam dur bakalım dedi ve hurdacılardan olan arkadaşını arayarak sıfır, faturalı, garantili bir şanzuman buldu. Şanzumanı 1.250,00 YTL.'ye aldık ve bugün akşam aracıma tekrar kavuşacağım.

Başıma ilk defa böyle bir şey geldi. Çok şükür bizlerde ve aracımda şanzuman haricinde başka bir sıkıntım olmadı. Allah hepimize araçlarımızı kaza ve bela vermesin... Yolunuzda, Kalbinizde Hep Açık Olsun...
geçmiş olsun. opellerde ıstavruz dişlisini kırıp araya alınca hem teker kılıtler hemde kutuyu patlatıyor. baya bı sanzuman değiştik bu sekılde. bu arada sanzumanı ıyı fıyata almıssın

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun bende difransiyel parçalamıştım bir kere o zamanda şanzuman kutusu delinmişti.