Peugeot 407

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Peugeot 407 1,6 Hdi Performansi Hakkinda Bilgisi Olan Varmi Kimileri Hantal Diyor Ama Yakiti Süper 100 Km De 90 Km Sabit Hiz 3,90 şehirler Arasi Nasil

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 lt mazotla 1500 km gitmiş haberlerde söylendi tabii hızı 65km felanmış ist antalya arası gitmiş gelmiş yani yakıt iyi gibi digerini bilmiyom..

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
407 alırsan sabah kahvaltısını yetkili serviste yaparsın hemde cok samimi olursunuz adamlarla sabah akşam gide gide ya abi 3.90 litreye dizel bi opel asrtaylada yaparsın 65 km hızla viteside 5'e at git :D 407 tipi gercekten güzel ama hep sorunlu bence

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa o 3.90 yakıt olayını bence kafanızdan siliniz o standart dışı bir olay şehirler arasında (arkadaşımın arabasıyla gidip geldik kayseriye) 5.50-6.00 civarı yakıt tüketimi görüyorsun yanii normal bir tüketim bence daha fazlasını beklemek yanlış olur bütün dizeller aşşagı yukarı aynı;)

para konusunda sorununuz yoksa tavsiye ederim şunu her zaman diyorumki 407 peugeot sınıfı bir araba değil sanki başka bir firmadan cıkmış bir araba;)

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok memnun olan da var ama genel olarak motor ve takıt dışında cooooooook sorunlar cıkarttıgı için yana yana satılan bir arac
bende 206 kullandım motor yonunden cok sorunum olmadı bir egr valve susturucusu takıldı o kadar ama işcilik ve malzeme kalitesi acısından opelle karsılastırılamaz bile
ac vectranın kapısı ac bi de 407 nin kini hemen anlarsın zaten farkı
goruntu olarak her zaman iyi araclar ureten fransızlar kalitenin omrunu kısa tutuyorlar

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120bin lira civarında yakıyor.konforu ve rahatlık 10 üzerinde 9bence motoruda 12 bine kadar daha problem çıkarmadı.gidişi zaten süper ivmelenmesi o agırlıkta bi araba için çok çok iyi.tereddüt etmeden sollamaya çıkabilirsiniz.ben olsam etmem :)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüntüsü iyi ama sonuçta pejo

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında tipide güzel yanlız burnu biraz uzun yandan kötü görünüyo önden süper..

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz opelciyiz anlamayız pejo falan.......Bizi bundan sonra BMW paklar ancak.....

akrep11

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de 0-100'ü 13.7 sn olan ve pejo olduğu için önyargılıydım.ama bi yakınımda var ve bindiğimde şok oldum.1.5 tonluk araba gerek kalkışta gerek ivmelenmede çok çok iyi.arkadaşım ş.i kullanıyor aracı ve yakıt ışığı 900 km'de yanmaya başladı.içi de gayet kaliteli duruyor.diğer pejo modelleri gibi diil.