/// Plaka Islerinden Anlayan Var Mi

• Konuyu başlatan ice
  • Başlangıç tarihi

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrı bi konu açmak istemedim ondan buraya yazıyorum konunun sahibesi kızmaz insallah :)

arkdaslar ben ankarada 06 BGR 24 ü bosta buldum bunu almak için sadece 81 ytl mi ödeyeceğim

yoksa emniyet bu plakaya göre bi deger mi belirleyecek

06 xxx 48 e güle güle dmek isitoyrum ismimm olsun iyi olur BuGRa nın sessiz harfleri

boştaki plakaya para vermezsin özel plaka haricinde emniyet plakadan para almaz (özelden kastım ismini veya soyismini yazdırmak gibi)
plakaya para vermek sadece kullanılan plakayı sahibinin devretmesi için veriliyor
iş takipçilerinin ise standart bir ücretleri yok

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu kapıda bekliyorlar emniyette takipçiler onlarla bi konusuyum :)

olmassa trafikte geceerrligi olan çok ucuz bi motor buluyum gitmesi önemli deil ona alıyım o plakayı ilerde ynei arabamız olursa direk ona tkarız :D

ilgilenen arkdaslara tesekkür ederim

ftsncr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estafrullah ne rahatsızlıgı arkadaslar ben takipçiler bu işler için ne kadar alıyorlar bilgisi olan var mı diye sormak istiyorum

takipçiler kişiye göre fiyat verirler. yani anlayacagın ne tutturursa o. bugun sordum takipçiye 50-100-150 ne tutturabilirsek o fiyatı alırız dediler. genelde sigorta yaptıracagın kişilre ver. ben sigortayı yaptırdım onlar halletti tanıdık idi para almadılar :) darısı sana:)

I

ice

Bilgi Girilmemiş
cevaplar ıcın saolun :D en kısa zamanda tekrar yazıcam ınsallah