POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bazı arkadaşlarımızın çorba parası ver geç, rüşvet ver geç laflarını kınıyor TürkPolisinin özellikle yeni nesil Türk Polisinin bu tür şeylere yönelmediğini sizlere belirtirim.:mad:

Arabanda film varsa camlarını kara kışta açıp hasta olma. :)

Efendi bir şekilde derdini anlatıp özür dilersen eminim ki Polis size göz yumacaktır. Ama bazı arkadaşlar yukarıda belirttiğim tipler Polisi tanımadığndan ön yargı ile yaklaşarak baştan kaybederek çekicinin üzerinde parka giden aracını değişik açıdan arkasından bakarak parka gönderttiriyor. :kop:

POLİS Erol Taş değil arkadaşlar......

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer yeni nesil polislerin bize bu şekilde olduğunu söylüyorsanız süper...

Ben şunu sormak istiyorum. Acaba devlet yeterli maaşı verse de polis gene bunu yapacak mı (corba parası gibi...)

Sakın yanlış anlamayın...

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son derece haklısın ama çok azınlıkta olsa o diğer polislerden yok değil.

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devlet zaten yeterince maaş veriyor Allah' a çok şükür çoğu devletmemurunan fazla maaş alıyoruz tabi devletde bizi fazla çalıştırarak hakkını istiyor.
Çorba parası diye bi şey yok çorba 3 ytl ne yapacaksın 3 ytl yi heee ben verdim diyosan neden verdin?
52 ytl en ufak ceza 5 ytl verdim diyosan bence sen 47 ytl rüşvet aldın o zaman. Çünkü senden 52 çıkacağına 5 çıktı. Ama bence yanlış şeyler her şey para ve ceza demek değil. Önemli olan insanlık, dostluk

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru söylüyosun kardeş 250 bin polis var 5 parmağın 5 i bir olmuyor.
Bu arada plakan çok canlı Ankara da FB serisine geçince FB 1907 yi alacağım

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu konunun genelleme hatası olabilir. Hepsini bir kefeye koymamak ve ayni katogoride sınıflandırmamak lazım. Ama neyazıkki istinalar kaideyi bozamıyor. İşte olanda bunlara oluyor. Kurunun yanında yaşta yanıyor .Gelecekte düzeleceği ümidi ile selamlar.:( :( :mad: :mad:

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yıl antalyada yeni polislerden biri durdu sırf ceza yazmak için benden zincir sordu bende bu temmuz sıcağında zincir yok diyince olması lazım hadi ilerde kar yağarsa diye ukalaca cevap verdi bende madem öle yaz dedim çorba parası istedi vermedim bahsettiğimiz olay bu

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben polisimize güveniyor ve seviyorum. onlarında bire ana ve baba olduğunu unutmayalım en çok karşılaştığımız trafikçiler olduğu için genelleme yapmayalım eğer biz kibar olursak onlarında bize yaklaşımının terss olacağını zannetmiyorum.... tecrübe ile sabittir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...