POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstünlük sağlama çabası insanın doğasında vardır bz Türklerde bu duygu dahada baskındır.... Mesela benimyaşım 23 opel tigra arabam var işletmem var... Şimdi beni 35 yaşında bi polis amca gördümü adam ister istemez koplexe girio sonra ayıkla pirincin taşını ulan duran arabaya 200 ytl ceza yazılırmı yaww.. Adam sırf aşağılık kompleksine girerek utanmadan yazdı..... Ama ceza yazan polis amcayı baya bi araştırdım oğlu babamın müdür yrd. yaptığı okulda öğrenci... İsteyseydim çok yi ioynardım çocuğun geleceğiyle ama yapmadım daha doğrusu yapamadım.. babası bi ayıp yapıp yetkisini kötüye kullandı.. benimde pekala yetkim vardı ama insanlık işte yapamadım O bi yanlış yaptı yanlışı yanlışla düzeltilemeyeciğini bilecek kadar olgunum keşke bu olgunluğu herkez taşısa Allahından Bulsun dedim.... sözün özü keşke bütün polisler sizin gibi düşünse black ghost rider... ama ne yazıkki kazın ayağı öyle değil..
Onun için efendi gibi derdimi anlatıp özür dileme olayı zaten bana ters....
kaldıki benim derdim yok.....
bana yazılan 100-200-500ytl ceza anca onu mutlu eder beni hiç etkilemez.....
zaten özür dilesemde kabul etmez...
o yüzden o ceza yazıo mutlu oluo bende küfür ediom mutlu oluom bööööyle yuvarlanıp gidios işte..
(Bu arada arkadaslar sizi tenzih ediyorum lütfen yanlış anlaşılmasın)

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insan bir kötü olayla karsilasinca hep onun etkisinde kaliyor. türkiyede iken benimde basimdan böyle 1 olay gecti. adam dan diye yandan gecirdi. sahit mahit hepsi var. polis geldi.karakola gittik. yandan geciren adama ehliyeti sordu,adam önce subay kimlini cikardi sonra ehliyeti. polis bana döndü. hadi bisey yok.git bakalim dedi. nasilya felan itiraz.yok. bak aleyhinde rapor yazarim.gazla dedi. bende icimden küfrede küfrede ciktim.kac sene oluyor. tabii bundan sonra tonlarca iyi polisle tanistim,gördüm.bizim icin canlarini tehlikeye atiyorlar (o da ayri konu,polis yakaliyor.mahkemeler saliyor.anlamak güc). ama o olaylari insan unutamiyor.

ya alakasiz ama birde su fahri müfettisler var. babam türkiyede ikide bir ceza geliyor.biri takmis herhalde. ceza geliyor. bilmem ne tarihte manisada, yaw babam o tarihte türkiyede bile degilmis. bunlarin bir caresi yokmu?mahkeme felan olabiliyormus.ama 50 ytl icin kimse o zahmete girmiyor...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ççok da yumuşak olursak süründürüyorlar.yan tarafta ki bi bayana ceza yazarken şahit olmuştum ama uygun bir dille anlattın mı gerçekten bi hatan warsa ona ceza yazıyorlar dier trlü affediolar...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiye b....... tan bi memleket. polis arkadaşımız ender kişilerden biri demek.......... KULPA RADAR KOYUP 115 YAPTIK DİYE CEZA KESMELERİ DE KUSURA BAKMASINLAR YANİ AĞZIMI AÇMIYCAM.RAMPAYI ÇIKMAK İÇİN GAZLIYOSUN RAMPANIN TEPESİNDE ŞAKKK RADAR BU MU ADALET.MİLLET AVRUPADA 250 BASIYO OTOYOLDA BİŞEY YOK BURDA NİYE BOYLE YA 15 KM FAZLADAN İÇİN CEZA MI KESİLİR??? HEMDE RAMPADA?????

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her meslekte olduğu gibi polislikte de iyi polis var kötü polis var... elinizden geldiği kadar kurallara uyalım arkadaşlar.. diyecek pek bişe yok allah öle polislerle bizi muhattap etmesin... Rüşvet haramdır.. bu da işin başka boyutu... rüşvet yiyeninde vereninde o para öle böle bi şekilde çıkar ondan.. kendinden çıkmazsa ailesinden çoluğundan çocuğundan çıkar...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polisten korkmayınmış....azrail gibi korkun

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
türkiye b....... tan bi memleket. polis arkadaşımız ender kişilerden biri demek.......... KULPA RADAR KOYUP 115 YAPTIK DİYE CEZA KESMELERİ DE KUSURA BAKMASINLAR YANİ AĞZIMI AÇMIYCAM.RAMPAYI ÇIKMAK İÇİN GAZLIYOSUN RAMPANIN TEPESİNDE ŞAKKK RADAR BU MU ADALET.MİLLET AVRUPADA 250 BASIYO OTOYOLDA BİŞEY YOK BURDA NİYE BOYLE YA 15 KM FAZLADAN İÇİN CEZA MI KESİLİR??? HEMDE RAMPADA?????

TÜRKİYE de otorite sorunlu olabilir.Her şey sağlıklı bir şekilde yürümeyebilir.
Ama bu da sana bu ülkeye hakaret hakkını vermez.
Daha seviyeli Lütfen...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black ghost rider' Alıntı:
Arkadaşlar bazı arkadaşlarımızın çorba parası ver geç, rüşvet ver geç laflarını kınıyor TürkPolisinin özellikle yeni nesil Türk Polisinin bu tür şeylere yönelmediğini sizlere belirtirim.:mad:

Arabanda film varsa camlarını kara kışta açıp hasta olma. :)

Efendi bir şekilde derdini anlatıp özür dilersen eminim ki Polis size göz yumacaktır. Ama bazı arkadaşlar yukarıda belirttiğim tipler Polisi tanımadığndan ön yargı ile yaklaşarak baştan kaybederek çekicinin üzerinde parka giden aracını değişik açıdan arkasından bakarak parka gönderttiriyor. :kop:

POLİS Erol Taş değil arkadaşlar......

bu linktekini bi oku abicim
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=3930

elbetteki hepsi aynı degil ben çok babcan polislerde gördüm tutuklaması gerekti halde güler yüzümüzden bize yol verdikleride oldu ama böyleleride var mahlesef

sonuçta kolluk kuvettleri olmadan olmaz iyi yada kötü
türk askeri polisi ve diger görevlileri dünyanın en merhametlileri meslaktaşları arasında

ama polisi iyi analiz edip bakışa nakış yapmak lazım kimine efendi kunuşcan kimine caz yapıcan başka yolu yok valla

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
polisten korkmayınmış....azrail gibi korkun

ne azrail gibi korkucam yaa elbette korkmucam polis kimdir ki nedir yani . üstünlüğü varmı yok... o kadar yaa aga78 in verdiği linke bi bakın böyleleri varken ben ne onlardan korkucam Ben Allahtan korkarım minik minik pisliklerle bu ülkeyi boğanlarda korksalar iyi olucak...

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beş parmagın besıbır degıl tabı nabza gore şerbet vereceksın arkadas...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...