Schumacher dönüyor

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Alman Bild gazetesinin haberine göre Schumacher önümüzdeki sezon pistlerde.
İlgili link aşağıda

http://www.turkiyef1.com/haber/19896

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
dönse de kurtulsak:D
yaşı bu spor için fazla bence.ama yetenekleriyle bunu birçok yarışta kapatabilir.yine de tam bir sezonda neler yapar görmek lazım.
mesela motosiklet kazasından kalan boyun sakatlığı 5g kuvveti yiyince sonuç nasıl olacak?
ferrari ile testlere bile çıkamamıştı bu sakatlık yüzünden.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyunluk difizörleri g kuvvetini yarı yarıya düşürüyor diye biliyorum.Schumacher bence ferraride teknik patron olarak çok daha fazla işe yarar.Çünkü ferrarinin yeni teknik patronu bence başarılı biri değil.Ferrari altın günlerini kapattı gibi bir durum söz konusu.En basit örnek, ferrari F1 sorumlu patronu raikonenle bir konuda ters düştüğü için raikonen e hiç bir şekilde destek vermeyeceğim diye açıklama yapmıştı, sonucunu bütün dünya gördü.Ferrari şu anda içinde bulunduğu anlayışı değiştirmezse ister en iyi pilotlarla yarışsın ister en iyi arabalarla yarışsın yine aynı hüsranı yaşar.Biten sezon değil ondan önceki sezon teknik haltalar ve teknik yönetimin hataları yüzünden raikonen in birinciliği kaybettiği tam 4 yarış biliyorum.Bu teknik hatalarda mercedes i birinci yaptı.Kendi hatalarını kabul etmediler.Kısaca şöyle söylim, tam 3 yarışta araçların bakımları sırasında ya tam kontrol edilmemesi yada dayanıksız parçaların yarışa dayanamaması yüzünden 3 birincilik kaybetti.Sağnak yağmurda teknik yöneticinin hafif yağmur lastiği takması yüzünden araba yola tutunamadı, mercedes o yarışta yoğun yağmur lastiği takarak birinci oldu.Ha birde mercedes in otomobilinin pit çıkışında kırmızı ışığa rağmen fren yapmayıp raikonen in arabasına çarpması sonucu bir birincilik daha kaybetmişti.Ve bütün bunlar raikonen e yüklendi.Ferrari teknik ekibinin hatalarını hep reddetti.Benimde anlayıştan kastım bu.Bu anlayışla ferrariden çok fazla birşey beklememek lazım.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman allahım çoluk çocuğun maskarası olacak bırak git kardeşim hakinen kadar olamadı yaaa...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dönmesini çok istiyorum ama bu onun için çok riskli bi kara olur. bence en büyük hatayı erken bırakarak yaptı. 2010 yılına kadar yarışsa kimse daha nie yarışıyosun demezdi. yinede 1 sezonda olsa efsaneyi görmeyi çok arzu ediyorum.

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
%99,9 yalan Schumi o kadar profesyonellik dışı davranmaz diye düşünüyorum. ne yaparsa kendi karizmasına adına yapar.

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Eski başarısını değil geçebileceğini yakalabileceğini bile sanmıyorum.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yaşının ilerlemiş olduğuna ve 41 yaşında gençlerle yarışmanın zor olduguna katılıyorum. Risk işin içerisinde kesinlikle var. Ancak bir de diğer taraftan bakalım. Bu adam bu işi gerçekten seviyor, aşık. Halen go kart yarışları vs yapıldıgında Vettel ve massa gibi isimleri geçtiğini de görüyoruz. Aslında hiç bir şey kaybetmedi, doğal bir yetenege sahip. Fakat tüm sezon yarış performansı gerektiginde buna vücudu ne kadar cveap verir vs gibi sorular söz konusu. Yine de bu Schumi, belli olmaz. Ve bana göre illa birinci olması gerekmiyor, keyifli yarışlar izletsin yeter. İhtiyacı yok zaten öyle bir şeye. Bu adam bu işi seviyor, bununla mutlu, arabala yarışmazsa gidip motorsiklete bulaşıyor, o olmazsa go karta geçiyor. Kanında var