Schumacher dönüyor

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaşının ilerlemiş olduğuna ve 41 yaşında gençlerle yarışmanın zor olduguna katılıyorum. Risk işin içerisinde kesinlikle var. Ancak bir de diğer taraftan bakalım. Bu adam bu işi gerçekten seviyor, aşık. Halen go kart yarışları vs yapıldıgında Vettel ve massa gibi isimleri geçtiğini de görüyoruz. Aslında hiç bir şey kaybetmedi, doğal bir yetenege sahip. Fakat tüm sezon yarış performansı gerektiginde buna vücudu ne kadar cveap verir vs gibi sorular söz konusu. Yine de bu Schumi, belli olmaz. Ve bana göre illa birinci olması gerekmiyor, keyifli yarışlar izletsin yeter. İhtiyacı yok zaten öyle bir şeye. Bu adam bu işi seviyor, bununla mutlu, arabala yarışmazsa gidip motorsiklete bulaşıyor, o olmazsa go karta geçiyor. Kanında var

Kesinlikle katılıyorum, onu izleyelim yeter...O da keyif alsın, biz de.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
40 yaş nezamandır motorsporları için yaşlı sayılıyor onuda anlamış değilim!!!!! futbolcu değilki bu???

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu iş biraz tribün işi adamın massa yerine yarışacağı duyulunca tüm biletler ispanya gpydi sanırım tükenmişti. Yarışmayacağı öğrenilince de millet biletlerini iade etmek istemiş ama kabul görmemişti :D
Şuan hangimiz heyecanla seyrediyor yarışları ...Button,Alonso,Raikonen,Massa vs..tırı vırı hepsi efsane star olmayınca bu işin zevkide olmuyor..
..Prost,Senna,Schumi sonrası yok malesef

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiçbir zaman montoyacı olmadım ama şu gercekki adam renk-eğlence-heyecan...

Evet buna katılıyorum, eğer günündeyse çok güzel yarışlar çıkarıyordu. Lakin renk-eğlence-heyecan için yeni favorim Kobayashi. İki yarış izledik kendisini ama epey eğlenceli ve sağlamdı, gözü kara göründü. Umarım kendine yeni takımlardan birinde koltuk bulur. Dönüşünün kendi kariyeri için riskli olduğunu bilsem de ( ki bunun kendi de oldukça farkındadır ) onu izlemek bambaşka bir heyecan.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
HAlen dönüp dönmeyeceği kesin değil. Ancak eğer dönerse, bildiği/emin olduğu bir şeyler vardır, yoksa o da çok büyük risklere girmek istemez

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şumayer dönmüş şumayeriye olmuş:D:D:D:D