Schumacher dönüyor

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ferraride kendi aracını hazırlayan gece gündüz garajda yatan şumi sezon boyunca garaja inip aracı kendi için hazırlatamamışmı yada hazırlamamışmı merak ediyorum varmı bilen.
yoksa yeni takımının garajına yalnızca tamircilermi alınıyor:D:D:D

Schumi geldiğinde araç yapılmıştı zaten, araçta güncellemeler yapılıyor fakat şasi değiştirilemiyor yıl içinde..

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ferraride kendi aracını hazırlayan gece gündüz garajda yatan şumi sezon boyunca garaja inip aracı kendi için hazırlatamamışmı yada hazırlamamışmı merak ediyorum varmı bilen.
yoksa yeni takımının garajına yalnızca tamircilermi alınıyor:D:D:D
Araç zaten geçen yılki araç, schuminin geleceği son anda belli oldu. daha doğrusu button son anda mclarene geçti. dolayısıyla aracın tün yapısı button ın sürüş sitiline göre yapılmıştı.

Zaten hatırlarsan geçen sezonun 2. yarısından itibaren brawn gp düşüşe geçmişti. ilk yarıdaki puanlarla şampiyon oldular. yani redbulun hızı geçen sezonun sonunda belliydi. şampiyon aracı güncellemeler tutmadı.

Kendi sitiline uygun olmayan, güncellemeleri tutmayan ve düşüşe geçmiş bir araçla ancak bunu yapabilir. Yeni tasarım şase kullanamadıkları içinde fazla yapacak bişey yok. kış antremanlarında kullandıkları daha uzun bir şaseyi denediler hatta o hafta rosbergden daha hızlı yarıştı ancak o şasede her piste uygun olmadı.

Bu sene idman yapmış oldu seneye üfleyecek bence herkesi:D zaten 2011 aracına yoğunlaştıkların açıkladılar.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç zaten geçen yılki araç, schuminin geleceği son anda belli oldu. daha doğrusu button son anda mclarene geçti. dolayısıyla aracın tün yapısı button ın sürüş sitiline göre yapılmıştı.

Zaten hatırlarsan geçen sezonun 2. yarısından itibaren brawn gp düşüşe geçmişti. ilk yarıdaki puanlarla şampiyon oldular. yani redbulun hızı geçen sezonun sonunda belliydi. şampiyon aracı güncellemeler tutmadı.

Kendi sitiline uygun olmayan, güncellemeleri tutmayan ve düşüşe geçmiş bir araçla ancak bunu yapabilir. Yeni tasarım şase kullanamadıkları içinde fazla yapacak bişey yok. kış antremanlarında kullandıkları daha uzun bir şaseyi denediler hatta o hafta rosbergden daha hızlı yarıştı ancak o şasede her piste uygun olmadı.

Bu sene idman yapmış oldu seneye üfleyecek bence herkesi:D zaten 2011 aracına yoğunlaştıkların açıkladılar.

yaw hani şumi her türlü kullanır bir numara olurdu öle diyonuz:D:D

siz şimdi inanıyonuzmu 2011 aracına hazırlandıklarına yada seneye bir numara olacaklarına:D:D:D

çok romantik çok duygusal bakıyonuz dünyaya yahu:D:D:D

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bastan sonra okursan dalga diye düşündüğün her yazım doğru çıkmış hala da doğru gecti artık sumi kabul edin ...

Konu açıldı açılalı takip ediyorum okumadığımı da nereden çıkardınız?

Ayrıca sorularınız bilgilenmek için değil dalga geçmek için bu aşikar, kendi yorumum beni bağlar ben hiç Schumi için her türlü 1. olur felan da demedim, sadece böyle güçlü bir gridin olduğu sezonda dönüş yapma cesareti takdir edilesi dedim. Ciddi ciddi F1 konuşacaksak sonuna kadar sohbet edelim.

Saygılar..

Son düzenleme:

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu açıldı açılalı takip ediyorum okumadığımı da nereden çıkardınız?

Ayrıca sorularınız bilgilenmek için değil dalga geçmek için bu aşikar, kendi yorumum beni bağlar ben hiç Schumi için her türlü 1. olur felan da demedim, sadece böyle güçlü bir gridin olduğu sezonda dönüş yapma cesareti takdir edilesi dedim. Ciddi ciddi F1 konuşacaksak sonuna kadar sohbet edelim.

Saygılar..

f1 ne kadar ciddiki?
forumda muhabbet ediyoruz, nasıl yazmamı istersiniz soruları efendim?
öle yada böle gırgırlı iddalı şamatalı bir muhabbet süre geliyor, bence bu kadar takılmayın 1-2 kişinin para oyunlarına alet olan ve artık spordan çok herşey olmuş olan f1 i bu kadar dünya problemi yapmayın derim ben ayırdığınız ciddiyete yazık.

saygılar...

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f1 ne kadar ciddiki?
forumda muhabbet ediyoruz, nasıl yazmamı istersiniz soruları efendim?
öle yada böle gırgırlı iddalı şamatalı bir muhabbet süre geliyor, bence bu kadar takılmayın 1-2 kişinin para oyunlarına alet olan ve artık spordan çok herşey olmuş olan f1 i bu kadar dünya problemi yapmayın derim ben ayırdığınız ciddiyete yazık.

saygılar...

Bence ne demek istediğimi anlıyorsunuz da yokuşa sürmek istiyorsunuz.

Soruları nasıl yazmanızı isterim söyleyeyim madem sormuşsunuz( efendim!), öğrenme amaçlı ve karşınızdaki ile dalga geçmeyecek cinsten olmalı.

Şamata gırgır başka birşey, yeri zamanı değişik onun, Sİz "yaw hani şumi her türlü kullanır bir numara olurdu öle diyonuz

siz şimdi inanıyonuzmu 2011 aracına hazırlandıklarına yada seneye bir numara olacaklarına

çok romantik çok duygusal bakıyonuz dünyaya yahu
" derseniz ben de dalga geçiyorsunuz bu soru değil derim.

Formula 1'i veya başka sporların para ile olan ilişkisi başka bir mevzudur. Lakin
"spordan çok herşey olmuş olan f1 i bu kadar dünya problemi yapmayın derim ben ayırdığınız ciddiyete yazık" bu tür yazılar benim hakkımda beni tanımadan yaptığınız önyargılar olur ki bundan hiç hazetmem ben sizin için şusunuz busunuz demiyorum siz de benim için diyemezsiniz. f1 dünya problemi yaptığımı da nereden çıkardın ayırdığım ciddiyeti nereden biliyorsun? Bunlar benim tasarrufumda ve siz asla bilemezsiniz.

Bu konunun bu şekilde uzamasını istemiyorum hiç sevmem forumda birileriyle tartışmayı, ne demek istediğimi gayet iyi anladığını düşünüyorum..

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berat bana takılıyor. ben schumi ile ilgili biraz iddalı konuşmuştum. ancak araç çok kötü çıkınca yapacak pek fazla bişeyi kalmadı.

Ha inanıyomusun sorusuna ben inanıyorum bir şampiyonluk daha kazanacağına. kazanamasada geri dönmüş olması ve bu heyecanı yaşatmış olması beni mutlu etti.

Tek üzüldüğüm konu adamın üstüne çok gidilmesi. muhtemelen benim gibi beklentiyi yüksek tutanlarda eleştirmeye başladılar. ancak kendiside şöyle bir açıklama yaptı zaten; "3 yıl aradan sonra dönüp herkesi geçmemi beklemiyordunuz değilmi?".

Schumiye garezi olanlar eline fırsat geçtiği için değerlendirme telaşındalar. hem yeni hemde eski pilotlar. olur böyle şeyler. önemli olan güzel yarışlar izlememiz.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berat bana takılıyor. ben schumi ile ilgili biraz iddalı konuşmuştum. ancak araç çok kötü çıkınca yapacak pek fazla bişeyi kalmadı.

Ha inanıyomusun sorusuna ben inanıyorum bir şampiyonluk daha kazanacağına. kazanamasada geri dönmüş olması ve bu heyecanı yaşatmış olması beni mutlu etti.

Tek üzüldüğüm konu adamın üstüne çok gidilmesi. muhtemelen benim gibi beklentiyi yüksek tutanlarda eleştirmeye başladılar. ancak kendiside şöyle bir açıklama yaptı zaten; "3 yıl aradan sonra dönüp herkesi geçmemi beklemiyordunuz değilmi?".

Schumiye garezi olanlar eline fırsat geçtiği için değerlendirme telaşındalar. hem yeni hemde eski pilotlar. olur böyle şeyler. önemli olan güzel yarışlar izlememiz.

Bana göre dünyanın gelmiş geçmiş en iyi pilotu olan sumi önünde saygıyla eğiliyor ve bıraktığı formula ya tekrar dönüş yaparak çekemeyenlerin eline verdiği fırsattan dolayıda çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum.