senkronize

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı ilk aldığım zaman araba çalışır vaziyette iken anahtarın açma kapama tuşuna bastığımda kapıları kilitleyip açabiliyordum pil değişimi yaptıktan sonra kontak açıkken bunu yapamıyorum.kitapçıkta senkronize etmek gerektiği yazıyor ama bir türlü olmuyor ne yapabilirim acaba yardımlarınızı bekliyorum

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Pilleri takıp anahtarı arabanın kontağına tak yarım pozisyonuna getirince açma yada kapama düğmelerinden birine bas ama hemen bas yarım kontaga getirir getirmez hemen anahtarın üstündeki düğmelerden birine bas o zaman çalışacaktır.........

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pilleri takıp anahtarı arabanın kontağına tak yarım pozisyonuna getirince açma yada kapama düğmelerinden birine bas ama hemen bas yarım kontaga getirir getirmez hemen anahtarın üstündeki düğmelerden birine bas o zaman çalışacaktır.........
pilleri çıkarıp yeniden mi takacam biraz daha net anlatabilirmisin.bu arada ilgin için teşekkürler.erzurumda hangi servise gidiyorsun

uykucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pilleri çıkarıp yeniden mi takacam biraz daha net anlatabilirmisin.bu arada ilgin için teşekkürler.erzurumda hangi servise gidiyorsun

erzurumda en iyi özel servis hangisi adres olarak verebilirmisiniz??
bi tani yeni açılan vardı yetkili servisten ayrılıp açmış.1 ay önce ona uğradım ama gördüğüm kadarıyla pek beğenmedim yerini ama ustalığını denemek lazım ne de olsa yetkili serviste çalışmış...

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
hayır pillerini değiştiysen gerek yok şimdi kontaga tak anahtarı sonra yarım kontak yapar yapmaz düğmeler bas olması lazım erzurumdda bence en iyi özel servis kardeşler opel bence sanayide kime sorsanız söyler

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede en iyi servis kardeşler opel servisi erzurum ve civarındakilere tavsiye edebilirim

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kontak anahtarını kontrol ışıklarının yandığı pozisyona getir ve 20 saniye bekledikten sonra kumandadaki açma veya kapama tuşlarından birine bas kapılar kilitlenip tekrar açılacaktır..ve senkronize edilmiş olacaktır..ben bu şekilde yapıyorum 2000 model astra g de.

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Kontak anahtarını kontrol ışıklarının yandığı pozisyona getir ve 20 saniye bekledikten sonra kumandadaki açma veya kapama tuşlarından birine bas kapılar kilitlenip tekrar açılacaktır..ve senkronize edilmiş olacaktır..ben bu şekilde yapıyorum 2000 model astra g de.

Walla 1 ay önce pilleri değiştim bana servisten senin dediğini söylediler ama çevirir çevirmez düğmelere bas dediler ben yaptım oldu senin dediğinde oluyordur ben 20 sniye bekleyip denemedim ama doğrudur bendede 2000 g astra var.....

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben aracımı senkronize edemiyorum.Yarım kontak vaziyetinde tuşlara basıyorum ama bişey olmuyor...Benim aracım vectra fakat 2 yıl önce astra kontak yuvasıyla değiştirmek zorunda kalmıştım.O engel olabilir mi acaba?Ayrıca bu durumun
immobilizere bi zararı olmaz umarımm????

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben aracımı senkronize edemiyorum.Yarım kontak vaziyetinde tuşlara basıyorum ama bişey olmuyor...Benim aracım vectra fakat 2 yıl önce astra kontak yuvasıyla değiştirmek zorunda kalmıştım.O engel olabilir mi acaba?Ayrıca bu durumun
immobilizere bi zararı olmaz umarımm????
bende de aynı sorun var kontakta iken çalışmıyor bir türlü