serum lastiği hk.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Serum hortumuna vereceğiniz paranın üzerine bir o kadar daha para koyup yan sanayi kapı lastiği takdırın daha iyi. Yaratıcı milletiz vesselam, eskiyen kapı fitillerine serum lastiği, kırılan radyo antenine inşaat teli, kaportanın çürüyen yerlerine koli bantı uygularız.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan sonra otomobil paketlerinde seçenek olarak sunulacak zaten. mesela;
Meriva-Cosmo
Kapı fitilleri: Serum lastikli
Meriva-Essentie:
Kapı fitilleri: Normal

şaka bir yana uygulayanlar genelde fitilleri sokmaya çalıştıkları yerlerden yırtıyorlar.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gırgır geliyo size ama fordlardaki net kronik problemdir sıfır aldığınız focus belli süratlerde ses yapar ve engellemenin tek yolu fitil içini doldurmaktır .

isterseniz hergün sıfır lastikle değişin:D:D:D

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gırgır geliyo size ama fordlardaki net kronik problemdir sıfır aldığınız focus belli süratlerde ses yapar ve engellemenin tek yolu fitil içini doldurmaktır .

isterseniz hergün sıfır lastikle değişin:D:D:D

hadi ya fitil olur adam. 0 araba al ses geldi die fitil sokuştur.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benimde sağ arka kapında gelmeye başladı -ki hiç kullanılmayan kapı desem yeridir. 2 senede 5 bilemediniz 7 defa acılmıştır o kapı...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arka kapıları kullanmıosan 2 kapılı bi araba alsaydın abi boşa para vermişşin 2 kapı farkı:D

2 kapılı astra g (opc veya bertone) üretimden kaldırılalı çok olmuştu :) ek olarakta 2 kapılar spor olduğu için daha pahalı oluyor...

Kısa bir anı: Babamla opel servisine gitmiştik. Tek kapı siyah bir opc vardı (2.el). Babam verelim senin arabayı bunu alalım demişti. Üstüne para bile alırız derken arkda kocamn OPC yazıyordu. dedim baba benim arabayı vericez üzerine benim araba kadar para vermemiz lazım yine demiştim. babamın tepki iyidi KÖKÜ nekadar bu arabanın yaaa panel van işte :D

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 kapılı astra g (opc veya bertone) üretimden kaldırılalı çok olmuştu :) ek olarakta 2 kapılar spor olduğu için daha pahalı oluyor...

Kısa bir anı: Babamla opel servisine gitmiştik. Tek kapı siyah bir opc vardı (2.el). Babam verelim senin arabayı bunu alalım demişti. Üstüne para bile alırız derken arkda kocamn OPC yazıyordu. dedim baba benim arabayı vericez üzerine benim araba kadar para vermemiz lazım yine demiştim. babamın tepki iyidi KÖKÜ nekadar bu arabanın yaaa panel van işte :D

gt ler opc ler bertoneler farklı 2 kapılı hyundai accentler, exceller var:D

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
benimde degişmem lazım fitilleri. astra f hb lerinki tahmini kaca degişir sizce?