Servislerden Memnunmusunuz ?

• Konuyu başlatan SuhAstraJ
  • Başlangıç tarihi

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servislerden Memnunmusunuz ?

ben ankara opak'tan memnunum. salih ve oktay kardeşimle birlikte gidiyoruz. bence her ilde iyi bir servis bulup topluca aynı yere gitmeli. böylelikle servisler de toplu müşteri kaybetmemek için ilgili ve alakalı olur. tabi fiyat konusunda da yardımcı olurlar diye düşünüyorum. opak'tan okuyan olursa bize ona göre davransın :) siz bize iyi bakın biz de size iyi bakalım dimi ama :D

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:
ben ankara opak'tan memnunum. salih ve oktay kardeşimle birlikte gidiyoruz. bence her ilde iyi bir servis bulup topluca aynı yere gitmeli. böylelikle servisler de toplu müşteri kaybetmemek için ilgili ve alakalı olur. tabi fiyat konusunda da yardımcı olurlar diye düşünüyorum. opak'tan okuyan olursa bize ona göre davransın :) siz bize iyi bakın biz de size iyi bakalım dimi ama :D
aynende katılıyorum  sen benım sırtımı kaşı ben senın sırtını kaşıyım hesabı  011zaa

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydın Surtaş'ın servisine yolum düştü gittim.

Dogrusunu söylemek gerekırse gayet güzel ilgi alaka gösterildi. Geri görüş kameramda küçük bi sıkıntı için gitmiştim. Kablosunda gevşeklik varmış halledildi ama ucretsiz olarak ben istemeden hemen yenısıyle değiştirdiler.

Radyonun daha ıyı cekmesiyle ilgili bısey dıycek oldum anında halledildi.

USB'nin yerıyle ılgılı sıkıntımı dile getırdım, hemen problemi çözdüler.

Bu arada çayımızı da içtik, sohbetimizi de yaptık. Aracla ilgili aklıma takılan şeyleri sordugumda sıkılmadan yanıtladılar. Baştan sagma durumu yoktu yani.

֜cret? O da yok.  Yanlışlıkla dışarıya gitsek bı dunya işçilik vs parası alırlardı.

Genelde servislerle ilgili sıkıntıları okuyoruz, duyuyoruz. Bu yüzden Aydın'da olan biri olarak kendimi şanslı hissettim. Gönül rahatlıgıyla aracımı götürebılırım.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu gidişle Aydın a toplu ziyaret düzenleyeceğiz Kastamonu olarak.  005hihih

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbul avrupada hangi servisi tavsiye edersiniz peki?ben balkanlardan almistim araci aldigimiz yere goturmek daha mi avantajli ya da su servisten cok memnunum suna gidin diyeceginiz bir servis var mi

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
İstanbul avrupada hangi servisi tavsiye edersiniz peki?ben balkanlardan almistim araci aldigimiz yere goturmek daha mi avantajli ya da su servisten cok memnunum suna gidin diyeceginiz bir servis var mi

Aldığınız yerde sıkı ilişkiler içinde olduğunuz çalışanlar var ise hem maddi hemde manevi olarak avantaj sağlayabilirsiniz ama yoksa Avrupa Yakası için kesinlikle Odak'ı tavsiye ederim. Her türlü problem ve konu hakkında tüm servislerden daha tecrübeliler. Forum üyelerimiz için indirim mevcut ve Tarık Bey gibi bir danışmana sahipler.

Belki sponsorumuz oldukları için öneriyorum zannedebilirsiniz ama kesinlikle öyle değil. Tamamen objektif olarak bu tavsiyede bulunuyorum.
Yanlış bilmiyorsam servise günlük araç giriş sayısında hem Türkiye genelinde hemde İstanbul'da birinciler. Buda tecrübe ve kalitenin sonucu olsa gerek.  :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konya - Özkaymak. Her şey yasak! Servis anlayışı sıfır. Yanlış teşhiste üzerlerine yok! Hiçbir uygulamayı kabul etmeyen, kendileri dahi uygulama yapsa araçları servis dışına çıkaran saçma kendi başına kati kuralları olan ve ne hikmetse hala peynir ekmek gibi araba satıp servis önü hınca hınç dolu olan yetkili bayi ve servisimizdir. Konya Özkaymak ile ortak noktam sadece aynı ilde olmamız servis için Ankara Reis veya Antalya Gün-Las a gitmek daha mantıklı.

Ayrıca İstanbul da olsam Odak tan çıkmam. Referans sağlam :)

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar istediğiniz servisi seçmek elbetteki sizin elinizde olan birşey.Sponsorlar bölümünden yardım alabilirsiniz.
bayiye gidenlerin servis hakkındaki düşünceleri size yol gösterebilir.

Odak opel olarak opelsizasla uyelerine vermiş olduğumuz hizmet birazdaha farklı.Özel indirimler,aracınızın ücretsiz motor temizliği,aracınıza işlem yapılırken aracınızın yanında veya 1 m önunden cam bölümünden izleme olanağı ve ayrıca aracınıza uygulamak istediğiniz modifiye ürünlerini görme fırsatı gibi değişik imkanlar sunmaktayız.
Danışmanınız, servis teknisyenınız aracınıza uygulanan bölüm size özel olarak ayrılmıştır.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Trakya bölgesine İnan ve Kale dışında servis yok.Edirneyi bilmiyorum ama Çorlu ve Lüleburgazdaki İnan servislerinde ilgi alaka sıfır diyebilirim.Odak ta bana uzak olduğu için mekanik ve kaporta işlerimi sanayi de tanıdık ustalarda hallediyorum.