Severek aldım ama sıktı artık

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@turkerrr 'in söylediği doğru bizde comboda aynı sorunu yaşıyoruz hele rampada birde klima açiksa el freninin yardımıyla kalkıyoruz ibiza 1.4tdi var daha hiç yaşamadık klima açik vs

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şimdi yaşadığınız soruna benzer bende bir tigra vardı onda yaşadım araba sözde 130bin km sonra oynandığını daha fazla km yaptığını öğrendim sonra bujilerden kaynaklanan problem varmıs + basınç sensörü arızalıymıs+ kataletik konvektör arızalıymıs sonra lastiklerimide 5 tane aldım o zaman hatta yeniledim 4üde farklıydı işte benzin filtresini temizleteyim dedim ona yerli malı kullanmıslar o hiç çektirmio kesin orijinali olmalı yağ filtreside değişirken ucuzu takılmıs ondada yerli malı takmıslar sonra dedim ben neden bir yıldır bosuna eziyet çekiyorum bir kaç işlem daha yaptılar klima filtresi klimaya gas bastırdım falan satan kişi dostumuzdu bizi dekgetirdi anlıyacağın bende sonra baktım arabam canlandı süper oldu birde bu arkadaşların dediği gibi bilgisayara motoruna baktırdım bir özel servise benim motor 150beygirmiş yukseltilmiş çok seriydi inanınki anlatamam size bugun vectram var ondanda memnunum aile oldugum için mecburen buna binioruz ama param olsa zevk için alıp garajıma koyucam birde tigram olsun onun tadı başka kim ne derse desin arkadaşlarım bana travesti arabası derdi onlarda kullanınca onlarda benim gibi derlerdi kim ne derse desim araba zevk vermeli kullanınca
Valla Ankara'da çuğunun altında Tigra var. Boş ver. Amerikanlara da p.... arabası derlerdi. Demekki adamlar(!) zevklerine ve keyflerine düşkünler.

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 1.6 astra var vede jantlar büyük olduğu halde aracın kalkışlarından ve gidişinden çok memnunum.muhakkak sizin araçta bir sorun vardır.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
işte o sorun niye şu denilemiyo.Silindir kapakları temizlenecek kesin ondan deseler açtıracam.Ama hadi açıldı temizlendi yine sorun devam ederse napacam.bu sorunla karşılaşan başka hiç olmadı mı?

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
bosch car a gidiyodum servis olarak ama bidahada ayak basmıcam.1hafta önce benim araba uzun yola gidecekti.En son Ankaraya gittiğimde klima sağ ön koltuğun altına bayağa su yapmıştı.o zaman bakmışlardı bişi yok normal falan bi kaç işlem yapmışlardı.Neyse şehir içinde klimayı uzun süreli kullanmadığım için bi daha olmamıştı.Abim benim arabayla yola çıkmadan önce, götürdüm durumu anlattım ,geçen klima böyle böyle yapmıştı diye.bakarız abi dediler,bi kaç hikayeden eğilmeler falan ,abi uzun kullanımda az bişi su yapar falan.Neyse birader geçen geldi.Yav oglum dedi o servisi biran önce bırak dedi.ne demek abi biraz su olabilir.sağda oturanın aykları bayaga su oldu dedi.Ben opel marka araba alacam,uzun yolda olur ya diye araba su olacak.Git işine ya

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosch car a gidiyodum servis olarak ama bidahada ayak basmıcam.1hafta önce benim araba uzun yola gidecekti.En son Ankaraya gittiğimde klima sağ ön koltuğun altına bayağa su yapmıştı.o zaman bakmışlardı bişi yok normal falan bi kaç işlem yapmışlardı.Neyse şehir içinde klimayı uzun süreli kullanmadığım için bi daha olmamıştı.Abim benim arabayla yola çıkmadan önce, götürdüm durumu anlattım ,geçen klima böyle böyle yapmıştı diye.bakarız abi dediler,bi kaç hikayeden eğilmeler falan ,abi uzun kullanımda az bişi su yapar falan.Neyse birader geçen geldi.Yav oglum dedi o servisi biran önce bırak dedi.ne demek abi biraz su olabilir.sağda oturanın aykları bayaga su oldu dedi.Ben opel marka araba alacam,uzun yolda olur ya diye araba su olacak.Git işine ya

kardeş istanbulun neresinde oturuyosun ? ben hırs yaptım valla getir şu arabanı bakalım yahuuu...yada adam akıllı cidden işini yapan bir opel servise git.klimadan su akması :eek: ayakların su olması :eek: yok böle bir olay...bu gün gene gidicem servise malum araba boyada sorucam gerken kişilere ve tam doktorundan cvp getiricem sana...

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En son ben yazmışım gene ben yazim bari :D arkadaşım bu gün serviste sordum iyice anlattım derdini...klima olayı büyük ihtimalle tahliye borusunun ucu kir+toz+pislik vb etmenlerden dolayı tıkanmış olması çok olası bir olaymış ve doğal olarak borunun en zayıflamış kısmından çatlatıp oradan akıtmaya başlarmış sizde de yolcu tarafın da olmuş sanırım.Bunun yanında bahsettiğin güç kaybı için kesinlikle bir teste sokmam lazım dedi aracı.sonrasında yapılıcak işlemler var dedi ustam ama aracı görmeden de bişi sölemek yanlış olacağından bahsetti...aracın enjeksiyonların dan nasıl gaz yediğine kadar bir takım işlemler olduğunu testler oldunğunu anlattı.gene aklında bulunsun...sorunun çözülür inşallah.bu arada sorduğum yer isim olarak vermicem ama reklam olmasın diye senelerdir sadece opel servisini yapan kişiler bilgin olsun...

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Erdem kardeşim ilgin alakan için çok teşekkür ederim.bi kaç gün içinde bizim biraderin şirketinin arabalarını gösterdiği bi yer varmış,bi de oraya gösterecem.Ondan sonra bakacam duruma.Ama arabada kesin ve kesin bişey var.ama ilginç bazen olmuyo.araba tekliyo.ilk çıkışlarda özellikle.tekliyo ve tabi bu sırada gaz yemiyo ve tır tır gitmiyo.anlatırken bile sıkıldım yahu :)