Shell Club Smart Card Kampanyaları İle İlgili

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Shell Club Smart Card kullananlar varmı aranızda benim birikmiş 5200 puanım var. Şu an güncel olan kampanyada şöyle denmiş

Smart Puanlarınız Artık Akaryakıta Dönüşüyor
Bugüne kadar hayata geçirdiği pazarlama çalışmalarıyla müşterilerine birbirinden güzel sürprizler sunan Shell, Shell Club Smart Card sahiplerine yepyeni bir fırsat daha sunuyor. 1 Nisan 2009’da başlayan ve 31 Mart 2010’a kadar sürecek olan Shell Club Smart Card fırsatı ile, Shell müşterileri, 250 Smart Puan karşılığında, KDV dahil 5TL değerinde günde 2 kez hediye akaryakıt sipariş edebilecek.

Burada anlamadığım ibare şu 250 smart puan karşılığında kdv dahil 5 tl değerinde günde 2 kez hediye akaryakıt sipariş edebilecek.

Ne yani benim 5000 puanım 100 tl akaryakıta tekabül ediyor ama ben günde 10 tl likmi alabileceğim yakıt?

ve birde süresi birmiş bir kampanya var oda şu şekilde

Shell Club Smart Card kullanıcılarına akaryakıt hediye ediyor
Shell Club Smart Card ile toplanan her 1.000 kampanya puanına, 50 YTL değerinde akaryakıt fırsatı!

Akaryakıt teknolojisinin yenilikçi şirketi Shell, aracınıza ve size kazandırmaya devam ediyor. Shell’in müşteri sadakat kartı Shell Club Smart Card kapsamında ilgiyle takip edilen kampanyalarına bir yenisi daha ekleniyor. Shell Club Smart Card sahipleri, Shell akaryakıt istasyonlarından yaptıkları akaryakıt alımlarında kazandıkları kampanya puanları ile ücretsiz akaryakıt kazanma şansı yakalıyor.

Bugüne kadar hayata geçirdiği kampanyalarla müşterilerine birbirinden güzel sürprizler sunan Shell, Club Smart Card sahiplerine yepyeni bir fırsat daha sunuyor. 31 Ocak 2009’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Shell müşterileri, 15 Temmuz 2008’den itibaren Shell Club Smart Card ile topladıkları her 1.000 kampanya puanı karşılığında, KDV dahil 50 YTL değerinde hediye akaryakıt seçebiliyor.

2002’den bu yana Türkiye akaryakıt sektöründe sadakatin markası olan Shell Club Smart Card, ses getiren kampanyaları ve sürpriz hediyeleri ile müşterilerinin ilgisini çekmeye devam edecek.
50 YTL (KDV dahil) hediye akaryakıta nasıl ulaşabilirsiniz?
1000 Kampanya Puanı
556 Litre Shell Kurşunsuz Benzin 95
556 Litre Shell Süper Plus
556 Litre Shell V-Power
556 Litre Shell V-Power Racing
714 Litre Shell V-Power Diesel
714 Litre Shell Diesel Extra

Sisteme Giriş Tarihi : 16.11.2008
Kampanya Bitiş Tarihi :31.01.2009

Bu kampanya bitmiş ancak 1000 kampanya puanını doldurdum diyelim sanırım hala 50 tl lik akaryakıt alabiliyorum?

Varmı bilgisi olan acaba?

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oo ben hep shellden alıyurm hemde toptan yukletıyourm her ay 1000 tl dn fazla :)
erayıda bır ara sevındırmıstım :)

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bende shell kullanıyorum ama bildiğim kadarıyla kampanya başladığı tarihten itibaren biriken puanlarla yakıt alabiliyorsun yani 1 Nisan 2009 tarihi itibariyle kazandığın puanlar karşılığında zaten karttaki puanı sorgulattığında misal benim kartta diyorki puanınız :4300 kampanya puanınız :120 !! bunu bir istasyondan öğrenebilirsin

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
o akaryakıt olayında yeni shell puanların geçerli eskileri değil yeni shell puanmı ne öyle bi uygulaması var ancak katalgdan hediye secebilirsin yani oakaryakıt isi eski puanla olmuyo cep telefonu olayıda öyleydi evet adı kampanya puanıymıs:D

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende shell kullanıyorum ama bildiğim kadarıyla kampanya başladığı tarihten itibaren biriken puanlarla yakıt alabiliyorsun yani 1 Nisan 2009 tarihi itibariyle kazandığın puanlar karşılığında zaten karttaki puanı sorgulattığında misal benim kartta diyorki puanınız :4300 kampanya puanınız :120 !! bunu bir istasyondan öğrenebilirsin
aynen öyle

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada geçen gün gördüm shell karta kgs eklenmiş bilgisi olan varmı arkadaşlar

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inşallah dediğin gibidir çünkü bende 2000 kampanya puanı var 100 tl akarkayıt demek birde 5000 puandan 100 tl yakıtım var ohoo 1.3 cdti ile 200 tl mazotla 1500 km yaparım ben :D

Yalnız smart card internet sitesinde sadece normal puanımı gösteriyor kampanya puanı diye birşey yok en iyisi gidip bir benzinlikten öğrenmek. Teşekkürler bilgiler için.

Son düzenleme:

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sheele uğradım kampanya puanı muhabetti süresi dolduğu için kullanılamıyormuş artık.

Diğer var olan kampanyada günde sadece 10 tl yakıt alınabiliyor ne saçma iş :mad:

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şirket shellden alıyordu yakıtı kampanya zamanı 4 tane telefon 200 ytl yakıt almıştım