Shell Club Smart Card Kampanyaları İle İlgili

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun selçuk gitti mazotlar desene. Bunlar küçük oyunlar başka birşey değil. Yok takip etçen falan insanların sanki işi gücü yok onlarla uğraşacak. Biz öğrenene kadarda bitiyor zaten. Bunlar daha çok şirketlerin işine yarıyor. Gerçe ben geçen sene bir kere almıştım 35 liralık ama neyse.
Bu arada shellin kgs kartı var ama istanbulda pek işe yaramıyor. Bende var ona güvenerek gitti istanbula fakat halkbank anlaşmalı olduğu için gişelerden dolum yapamıyorsun. Anlaşmalı istasyonlar yapıyor onuda ara bul. İşin özü bu

Ahmet Altınçubuk

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun selçuk gitti mazotlar desene. Bunlar küçük oyunlar başka birşey değil. Yok takip etçen falan insanların sanki işi gücü yok onlarla uğraşacak. Biz öğrenene kadarda bitiyor zaten. Bunlar daha çok şirketlerin işine yarıyor. Gerçe ben geçen sene bir kere almıştım 35 liralık ama neyse.
Bu arada shellin kgs kartı var ama istanbulda pek işe yaramıyor. Bende var ona güvenerek gitti istanbula fakat halkbank anlaşmalı olduğu için gişelerden dolum yapamıyorsun. Anlaşmalı istasyonlar yapıyor onuda ara bul. İşin özü bu

Ahmet Altınçubuk

ben inat ettim hergün işe gidip gelirken 500 puanla 10 tl lik aldım pompacı ile iyice kaynaştık :D

5000 puanım bitti nihayet

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende de 2000 puan vardı.. 500 ü ile 10 tl lik aldım.. her gün 10 tl lik alabiliyorsunuz maksimum... şuan 1500 puan var.. yani 30 tl bedava benzin... bakalım ihtiyaç oldukça alıcam artık..
yalnız almadan önce kart makinası olup olmadığını ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin, hatta önce karttan geçsin 500 puanı sonra pompacıya doldurtun yoksa nakitinizden olabilirsiniz, ben bi 20 -25 dk uğraşmıştım pos makinası sürekli hata verdi durdu.. en sonunda nakit ödedim işte bikeresinde..