shell&opet??

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar toplumdaki yaygın kanı shell yakıtlarının ince olduğu ve az km yaptırdığı yönünde.ben shell kullanırım ama böyle bişe farketmedim yaptığım ölçümlerde?arabam dci motor olduğundan yakıtı çok seçiyor bu nedenle de ne yalan söyleyim shellden başka bir yerden almaya güvenemiyorum çünkü kontrollerinin iyi olduğu söyleniyor.ama az km yaptırma olayı doğruysa opete dönmeyi düşünüyorum.sonuçta opeti tavsiye eden de çok.bu akaryakıtçılar rafineriden yakıt alırken aynı yerden dolduruyorlar yani birinin diğerinden ince olması pek de mantıklı gelmiyor açıkçası:confused:bu konuda tecrübe etmiş özellikle dizelci arkadaşların paylaşımlarını beklerim,teşekkür ederim:)

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model corsa aracım var.. araç 100bin km oldu.. sürekli opetten yakıt aldık..şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadık.. km olarak az yaptığı falan da yok 800 km falan yapıyorum sürekli bir depoyla... 100bin kmde sadece 2-3 kere katkı attık araca. bence opetin yakıtı gerçekten temiz.. tabikide biz genellikle aynı istasyondan alıyoruz yakıtı.. bazı istasyonlarda sorun yaşayan arkadaşlar olmuş olabilir..

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz sürekli petrol ofisinden alıyoruz uydudan takip sistemi de var bizde çok memnunuz :)

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
po dan alıyordum sheel den almaya başladığımdan beri aracım daha fazla duman atmaya başladı.

Birazda opet deneyeceğim.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende Shell'den alıyorum, bende az km. yapmıyorum bence çünkü 1 depoyla (aracım 1.4 twinport olmasına rağmen) 550-650km. yok yapıyorum.... Opet hiç kullanmadım garip belki ama itici geliyor bana..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bp den alıyorum baska yerden de almam cunku bu işin ehli(lpg konusunda)

lpg yi aygaz ve milangazdan başka bi yerden almayın. milangaz ve aygazın kontrol mekanizmaları çok iyi. dışarıdan yabancı lpg alamıyor şubeler. sadece lpg yi getiren söförün elindeki anahtar ana depoyu açabiliyor ve merkezlerinden bunu görebiliyorlar.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende opet tercih ediyorum, her istasyondan aynı kalitede benzin alabiliyorum

turboburak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende mazotu opetten alıyorum ve hep aynı istasyondan alıyorum gayette memnunum

fireman110

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende mazotu sürekli opetten alıyorum ve memnunum.