shell&opet??

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti kullanıyorum, servisin ve çevremin tavsiyesi ile sürekli shellden alıyorum. tüm forumlarda ağırlıklı olarak shell kullandıklarını, kesinlikle % 10-15 fazla km yaptıklarını ve daha performanslı olduğunu söylüyorlar. ben de deneyimlerim sonucu bu gördüm ve bu yoruma katılıyorum.
en son yarım depo ile 50km.si şehir içi, 500 km si şehir dışı 550 km yaptım. performansından da memnunum.

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Shell'ciyim
Şu ana kadar bir problem yaşamadım
Power Dıesel
Yaptığı kilometre de tatmin edici

L

lucksoul

Bilgi Girilmemiş
...

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben shellciyim savas abi opete mi dönsek nasıl bi fark var arada anlatabilir misin

Çekiş daha iyi, temiz yakıt olduğuna inanıyorum. Yakıt sistemine bir zamanlar temizleyici, oktan artırıcı ürünler koyardım, artık bunlara yıllardır ihtiyaç duymuyorum.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla abimin arabasına maltepe pazarı yanındaki opetten alıyoduk benzini arabanın pistonları falan komple gitti ve benzinden dedi usta oyüzden shell

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aslında çok memnunum hem lpg hem benzini ordan alıyorum ama shell de yolumun üzeri ve çok yakın..aslında bi demek lazım sonuçta hep opet kullandık..aradaki farkı rahat anlayabilirim çünkü opetin performansını ve menzilini biliyorum.ama birde şu wc ve satış binası temizliği var opetin daha temiz hala idda ediyorum diğerlerinin wc leri hoş değil.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arabayı alırken bana bayideki arkadaş sıralama olarak 1-opet 2-shell 3-total demişti bende 2 senedir opetten alıyorum 95 oktan benzini herhangibir sorun yaşamadım bir kere mecburiyetten shellden almıştım daha az km yapmıştım sonuç olarak opet diyorum

95 Oktan benzin için benzer sıralamayı Ankara'daki yetkili serviste yapmıştı. (Opet-Total-Shell)

alakasız belki ama aile olarak şehirler arası yolda,annem opetden başkasının wc sini kullanmıyor işin açıkcası temiz baya wc leri, sonuçta sırf wc ihtiyacı için girdiğimdede alışveriş yapabiliyorum tesisden ,çay,su vs....yağ falan filan diğer birkaç istasyonun wc leri rezil diye birdaha uğramadım titizim bu konuda...

Alakasız olmaz olur mu? Aslında bu konu da hijyen açısından çok önemlidir. Benim aracımın torpido gözünde tuvalet örtüsü bulunur. En temiz tuvaletler Opet ve Shell'de. Genellikle bakımsız, kirli, arızalı, ışıkları yanmayan veya genellikle kapıları kilitli olanlar PO.

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
ben aracıma opetten mazot alırım menunum birde şu wc işi gerçekten çok önemli temizlik imandandır dememize rağmen gerek işletmeciler gerekse KULLANICILAR olarak gerekli önemi göstermiyoruz biraz daha dikkat demekten elimizden birşey gelmiyor eğitim vb. çok etkili