sigaranın azizliği

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en fazla bir hafta bırakabildim..onda da kar yağıyo canım çekiyo yağmur yağıyo canım çekiyo ne alakaysa :D

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bu yazıları okuyunca aklıma geldi geçen sene nisan ayında bi bıraktım kolayı bu güne kadar ağzıma bi kere bile sürmedim irademe çok güweniyorum ama kola sigara aynı kefeye konulur mu bilmem ama ünde 2,5 lt garanti içiyodum su içmiyodum diye bilirim ama bence her şey iradede bitiiyooo...

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bırakalı 5 gün oldu ama büyük bi inatla başlamıcam. Karalıyım bu ilk denememde bırakcam bi daha elime almıcam.

bilge_the_great

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırakacam ama günde 3 tane içiyorum herkes sen sigara mı içiyorsun, ne gerek var bırakmaya, keşke bizde senin gibi 3 tane içebilsek deyip gaz veriyor bende bırakamıyorum:)

güven68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırakalı 10 yıl oldu...inanın yemeklerden ve tatlılardan aldığım lezzet değişti. daha bir güzel gelmeye başladı. hele kahvaltıda yenen reçelin tadını bile daha bir güzel hissediyor insan..eskiye göre 10 kg aldım ama hayatımdan çok memnunum. öksürük yok, balgam yok, içicem-içmiycem stresi yok...etrafa zarar verdim stresi yok...herkese tavsiye ederim, kurtarın bu lanet şeyden kendinizi...hem kendinize, hem etrafınıza hemde cebinize en büyük iyiliktir sigarayı bırakmak...

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6. gün bitiyor. Canım hiç istemedi şuana kadar ama sokakta sigara içerken gördüümde bi sinir oluom yha.:D:D:D

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8.gün bugün kararlıyım inş. bırakabilrim.

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 65 gün içmedim sonra bir anda ne olduysa başladım..o güne lanet ediyorum...