Sİgorta Şİrketlerİ

Sizce en iyi sigorta şirketi hangisi?

• AKSİGORTA

Oy: 7 8.0%
  • ANADOLU SİGORTA

Oy: 21 24.1%
  • ANKARA SİGORTA

Oy: 4 4.6%
  • AXA OYAK SİGORTA

Oy: 18 20.7%
  • BAŞAK SİGORTA

Oy: 6 6.9%
  • FİNANS SİGORTA

Oy: 0 0.0%
  • GARANTİ SİGORTA

Oy: 5 5.7%
  • İSVİÇRE SİGORTA

Oy: 8 9.2%
  • KOÇ ALLIANZ SİGORTA

Oy: 14 16.1%
  • RAY SİGORTA

Oy: 4 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    87
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Ben HDI sigortayı tavsite ederim hem poliçe fiyatları ucuz hemde teminat kapsamları geniş. Yani teminatları düşürmedende kasko yaptırabiliorsunuz. Eğer acenta bulamazsanız size benim aracımı ve işyerimi kaskolayan acentanın tel nosunuda verebilirim.

kesinlikle öneririm buda bi alman firması zaten çok iii ve süper hizmetleri var ayrıca fiyatlarıda uygun ben diğer arıcımla kazayaptım aynı satinde aracım tamir edilene kadar altıma sıfır ford focus vermişlerdi 1 ay kadar gerçekten müşteri memnuniyetini önemsiyorlar :)

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yakın dostum aviva temsilcisi.ve kaskoyu başkasına yaptırmaya çekiniyorum.avivayı tercih edersem yanılırmıyım

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yakın dostum aviva temsilcisi.ve kaskoyu başkasına yaptırmaya çekiniyorum.avivayı tercih edersem yanılırmıyım

selam adnan

Esasında çekinecek bir şey yok. Daha öncede söylemiş olabilirim. Aviva da iyi bir sigorta şirketidir. ama genelde emeklilik ve hayat sigortasında daha başarılı görülmektedir.

Elementer anlamda (yani kasko trafik vs) nasıl pek bir bilgim yok.
Dilersen kasko anlamında sana bir fiyat çalışması yaparım.
En azından alternatif teklif elinde bulunmuş olur.

corsAlp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum ve ilk olarak yeni aldığım corsamla ilgili bilgi almaya çalıştım bu arada sigortacı olduğum için sigorta konusuyla iligili yazılarıda okudum.
Sigorta yaptırırken ilk bakılan şey ülkemizde maalesef öncelik prim. Hızlı ve eksiksiz hasarın karşılınmasını herkes atlıyor.
Şirketler araçlar için primi belirlerken bir önceki yıl elindeki X marka ve X model araçlardan topladığı primi ve ödediği hasarı oranlayarak yıllık olarak belirlerler bu doğal olarak heryıl primlerin şirketlere göre değişmesine neden olur. Örnek opel corsa 1000 tane sigortalayıp bunlar için 100,000 ytl prim aldığında yıl içinde 150,000 ytl hasar ödediyse doğal olarak seneye fiyatın artması kaçınılmazdır.
Poliçe yaptırırken şirketin hasar ödeme sürelerine dikkat etmenizi tavsiye ederim.

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara sigortadan yaptırdım 700 nytl ve teminatları diğer sigortalar la aynı..99 vectra

Hakone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasarsızlık indirim bu yıl 5. yıl olacak yani %60, anadolu da %65, aracın değeri her ay düşüyor.... peki neden odediğim prim gecen seneye göre ufak bir miktarda olsa artıs gösteriyor...

??????

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seçenekler arasında göremedim.
Aviva Sigorta yı kullanıyorum.