Sİgorta Şİrketlerİ

Sizce en iyi sigorta şirketi hangisi?

• AKSİGORTA

Oy: 7 8.0%
  • ANADOLU SİGORTA

Oy: 21 24.1%
  • ANKARA SİGORTA

Oy: 4 4.6%
  • AXA OYAK SİGORTA

Oy: 18 20.7%
  • BAŞAK SİGORTA

Oy: 6 6.9%
  • FİNANS SİGORTA

Oy: 0 0.0%
  • GARANTİ SİGORTA

Oy: 5 5.7%
  • İSVİÇRE SİGORTA

Oy: 8 9.2%
  • KOÇ ALLIANZ SİGORTA

Oy: 14 16.1%
  • RAY SİGORTA

Oy: 4 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    87

etafaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukunal' Alıntı:
Söylediğin şey doğru. Faturanın 1000 ytl olması ve priminin ne kadar olduğu konusunda sana net bir rakam veremem çünkü sigorta şirketlerinin risk değerlendirmeleri farklıdır. Söyle bir örnek vereyim bi modifiyeli bir aracım vardı 3500 ytl modifiyeye 175 ytl gibi bi rakam ödemişti. Taksitlerinde ne kadar bir fark olur konusunda kesin bir rakam veremem.

Yapılması gereken sigorta şirketini araman ve bu şekilde bir talebinin olduğunu söylemen ve onlardan geçerli fiyat istemen olabilir.

teşekkürler

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir koç çalışanı olarak tabıkı koç adam herşeyi 4/4 luk yapıyor

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bozcurt' Alıntı:
bir koç çalışanı olarak tabıkı koç adam herşeyi 4/4 luk yapıyor

:good: :alkis:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk kaskom basaktı benim bi sorunum olmadı kazada servis anlaşmalı oldugu için sorun yoktu . 2. kaskoyu axa- oyaka yaptırmıstım onda sorunum olmadı ödemeleri zamanında yaptılar Son kaskomu axa oyak çok yüksek fiyat çektiği için seker sigortaya yaptırdım allaha sükür şimdilik kaza bela yok .
Ama bi pert durumunda kimseyi allah sigorta şirketleriyle karşı karşıya düşürmesin.

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başak sigortayı bir deneyin isterseniz imkanları çok hoş imkanları var anadolu sigorta sorun çıkarıyo ödemelerde. abim kaza yapmıştı ordan biliyorum. başak bütün opel servisleri ile anlaşmalı buda bir artı bence

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mayyrokk' Alıntı:
Selam ben daha öncede yazmıştım, şöyle okuyorumda zaten bildiğimiz şeyler ama benim asıl anlatmak istediğim şu;
Sayın Selçuk bey; ben Ankarada yaşıyorum ve hemen hemen tüm sigorta firmaları aynı yerlerle anlaşmalı, yani kaskolu bir araç hasar durumunda Opelin yetkili servisine gittiğinde, kasko firmasına göremi muamele ediyorlar, yani " bu araç Koç Allianz'dan kaskolu bunu iyi yapalım" demiyorlar herhalde veya bu araçın kasko firması iyi değil bunu bekletelim demiyorlardır. Zaten öyle davranacak olsalar o sigorta firmasıyla anlaşma yapmazlar yanılıyormuyum.Şimdiden teşekkürler...

valla ben çokugraştım 2 gün yerine 8 günde teslim ettiler ve hatalı olarak şimdi
tekrar düzeltmeleri için bıraktım ve neden böyle diyince sanki servis kasko firmasıymış gibi ankara kasko böyle oluyo dendi bunu diye istanbulun en büyük opel yekili servisi yani kasko önemli hepsi şirket yada sonuçta kasko anlayışı çok yanlış iyi olanı seçmek gerek

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sigortacım yok bu sıralamada.daha sigortalık işim olmadı ama güneş sigortada iyi bir sigorta diye biliyorum.araya tanıdık çok yetkili kişiler girdi ve pederin arkadaşı axa-isviçreden sigortacı minimum 950 verebildi.ben bu tanıdıklarla güneş sigortaya 800e yaptırdım 2007 30.000ytl lik araç 1.3 dizel.bu rakamı veren varsa arabayı yakıcam:):):)çok yeri gezdimde veremediler.hemde 8taksit:)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracı 17.500 dediler kasko bedeli 900 ytl e yaptırdım anadoludan
arac içi kapkaç ta 1.000 ytl degende özel eşya felan hepsi var