Sİgorta Şİrketlerİ

Sizce en iyi sigorta şirketi hangisi?

• AKSİGORTA

Oy: 7 8.0%
  • ANADOLU SİGORTA

Oy: 21 24.1%
  • ANKARA SİGORTA

Oy: 4 4.6%
  • AXA OYAK SİGORTA

Oy: 18 20.7%
  • BAŞAK SİGORTA

Oy: 6 6.9%
  • FİNANS SİGORTA

Oy: 0 0.0%
  • GARANTİ SİGORTA

Oy: 5 5.7%
  • İSVİÇRE SİGORTA

Oy: 8 9.2%
  • KOÇ ALLIANZ SİGORTA

Oy: 14 16.1%
  • RAY SİGORTA

Oy: 4 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    87

AKBULUT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcuk kardes bu hesaplı kaskokoda cam hakkıda varmı
bırde normal kasko yapsak ne kadar bunu yapsak ne kadar bılgı verırsen sevınırım

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AKBULUT' Alıntı:
selcuk kardes bu hesaplı kaskokoda cam hakkıda varmı
bırde normal kasko yapsak ne kadar bunu yapsak ne kadar bılgı verırsen sevınırım

Akbulut hesaplı otoda cam kırılması hasarsızlığı bozmaktadır. istersen söyle yapalım bana araç bilgilerini yaz ben sana fiyat çalışması yapayım.

Mail adresim: selcuk.unal@mail.koc.net

bana mail atarsın telefon numaranı da yaz ben sana günün ilerleyen saatlerinde arayayım

etafaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bi sorum olacak. Ben arabama modifiye tampon yaptırmak istiyorum ama aracım kaskolu. Duyduğuma göre tamponun faturasını bankaya gidip kaskoya işletebiliyormuşuz öncelikle bu doğrumu? Eğer doğruysa fatura 1000 ytl lik bir faturaysa kasko taksitlerinde ne kadarlık bir değişme olur ortalama . şimdiden teşekkürler

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben koç allianz sağlık sigortası olarak kullanıyorum.herhangi bir indirim söz konusu oluyor mu kasko yaptırınca.bir de 1999model opel astra g sedan 1,4 ve 2007 model opel astra h 1.6twinport kasko fiyatı ne kadara gelio...

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
etafaz' Alıntı:
Benim bi sorum olacak. Ben arabama modifiye tampon yaptırmak istiyorum ama aracım kaskolu. Duyduğuma göre tamponun faturasını bankaya gidip kaskoya işletebiliyormuşuz öncelikle bu doğrumu? Eğer doğruysa fatura 1000 ytl lik bir faturaysa kasko taksitlerinde ne kadarlık bir değişme olur ortalama . şimdiden teşekkürler

Söylediğin şey doğru. Faturanın 1000 ytl olması ve priminin ne kadar olduğu konusunda sana net bir rakam veremem çünkü sigorta şirketlerinin risk değerlendirmeleri farklıdır. Söyle bir örnek vereyim bi modifiyeli bir aracım vardı 3500 ytl modifiyeye 175 ytl gibi bi rakam ödemişti. Taksitlerinde ne kadar bir fark olur konusunda kesin bir rakam veremem.

Yapılması gereken sigorta şirketini araman ve bu şekilde bir talebinin olduğunu söylemen ve onlardan geçerli fiyat istemen olabilir.

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dewilking08' Alıntı:
ben koç allianz sağlık sigortası olarak kullanıyorum.herhangi bir indirim söz konusu oluyor mu kasko yaptırınca.bir de 1999model opel astra g sedan 1,4 ve 2007 model opel astra h 1.6twinport kasko fiyatı ne kadara gelio...

devilking öncelikler merhaba .

Sağlık sigortası olanların yasal olarak indirim alması söz konusu değildir. Fakat iki aracınız olması bunun yanında sağlık sigortanızın olması özel indirime tabi olabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili olarak sizinle daha detaylı olarak konuşmak isterim.,

İsterseniz bana mail olarak numaranızı mail olarak atın. Bunun yanında yaşınız plakanız aile indirimi olup olmayacağı ve mesleğinizi yazarsanız yarından itibaren size net bir fiyat verebilirim

Saygılarımla...

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
biraz konu dışı olcak ama ,ben sırf axa-oyak ortaklığına karşı olduğum için o firma üstüne para bile verse sigorta kasko falan yaptırmam mesela...

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkanx' Alıntı:
biraz konu dışı olcak ama ,ben sırf axa-oyak ortaklığına karşı olduğum için o firma üstüne para bile verse sigorta kasko falan yaptırmam mesela...

Türkiye-Fransa ilişkilerinden dolayı mı :)